menu

فروش زعفران

فروش زعفران فروش عمده زعفران

فروش عمده زعفران

فروشگاه ویشکو عرضه کننده با کیفیت ترین

زعفران

( زعفران صادراتی ،

زعفران قاینات

و ... ) میباشد.
شما با خرید زعفران از ویشکو ، مستقیما از کشاورز خرید می نمایید که این امر موجب حذف واسطه گران و خرید با قیمت مناسب همچنین سبب دریافت محصولی با کیفیت تر میشود.
بیشترین کشت زعفران در کل جهان توسط ایران و در شهرستان های ( قاینات ، تربت جام ، گناباد، سبزوار ، نیشابور و ...) صورت میگیرد. و بیشتر این محصولات به کشورهای دیگر مانند اسپانیا صادر میشود در آنجا بسته بندی شده و با برندشان در سراسر دنیا بفروش میرسانند .
از کاربرد های زعفران میتوان به استفاده در غذا ها ( به عنوان یک نوع ادویه و طعم و رنگ دهنده )، شیرینی پزی ها ، تولید دارو ، تولید سوسیس ، در صنعت تولید لبنیات مانند بستنی و نساجی ها برای رنگ کردن پارچه و ... اشاره کرد
مشخصات گیاه زعفران گیاه زعفران اندازه 10 تا 30 cm قد میکشد. قسمتی که از این گیاه مورد استفاده قرار میگیرد انتهای خامه و کلاله سه‌شاخه است که به زعفران شهرت دارد و عطر خوبی دارد و مقداری تلخ است . زعفران برای رشد مناسب و داشتن کیفیت بالاتر نیاز به آب و هوای سرد دارد و به همین دلیل در مناطق سردسیر با کیفیت بهتری تولید میگردد. زعفران مقاومت بسیار زیادی در برابر سرما دارد و عمر چند ساله دارد و بیشتر در ماههای مرداد تا مهر کشت می شود و دوره فعالیتش از آبان ماه تا اردیبهشت می باشد. با توجه به اینکه این محصول در مناطق خشک کاشت می گردد نیاز به آب زیادی ندارد.
قسمت های مختلف زعفران : ساقه - شش گلبرگ بنفش – سه رشته كلاله قرمز
انواع مختلف زعفران فروش زعفران در بازار با عناوین مختلفی صورت میگیرد که قیمت های متفاوتی دارند و به شرح ذیل است : (تقسیم بندی بر اساس اینست که چه بخشی از رشته زعفران استفاده شده)
1-

سرگل زعفران

قسمتی از رشته های زعفران که تماما قرمز می باشد و از قسمت زرد رنگ زیرینش جدا میگردد. به عبارت دیگر بخش خامه حذف شده و زعفران خالص شکل میگیرد که به این قسمت سرگل گفته شده و جداگانه بفروش میرسد.

قیمت زعفران

سرگل از انواع دیگر آن بالاتر میباشد. عناوین بکار گرفته شده درمورد سرگل : سرقلم – ممتاز – سر ریشه
2- دسته زعفران از کنار هم چیدن رشته های کامل زعفران که بالای آن قرمز رنگ بوده( کلاله ) و سمت پایین آن به رنگ زرد( خامه ) است تشکیل می شود به زعفران دسته ، دختر پیچ هم گفته میشود. و کیفیت آن به بلندی و کوتاهی کلاله و خامه بستگی دارد
3- پوشال از کلاله و حدود یک تا سه mm از قسمت خامه تشکیل گردیده و نسبت به زعفران دسته ، کلاله بیشتری دارد و همین مورد سبب رنگ دهی بیشتر آن می گردد.
زعفران سفید ( کنج ) زمانی که بخش سرگل جدا میشود ، انتهای آن که بخش خامه و ریشه است باقی میماند که نه رنگ دهی سرگل را دارد و نه خاصیت های آن را ، ولی باز هم در بازار خرید و فروش میشود.
نگهداری زعفران با توجه به اینکه مواد معطر زعفران بعد از اینکه آسیاب نمودید قابل تبخیر شدن است و اثر دارویی و طعم آن از بین میرود بایستی زعفران را به دور از نور و رطوبت و در ظرف های شیشه‌ ای دربسته نگهداری کنید زعفران بعد ازخشک شدن دیگر بویی ندارد تا وقتی آسیاب شود و مرطوب شود دوباره عطر خوب آن استشمام میشود.
فروش عمده زعفران جهت

خرید عمده زعفران

در بازار بایستی به موارد زیادی دقت نمود همچنین به دلیل وجود محصولات تقلبی که در این زمینه وجود دارد که خسارات جبران ناپذیری را به خریداران وارد مینماید باید از فروشگاه های معتبر خرید نمود شما با

خرید زعفران

از ویشکو علاوه بر خرید زعفران با کیفیت میتوانید در صورت نیاز در ظرفیت بالا این محصول را خرید نمایید. شما میتوانید برای خرید عمده زعفران با قیمت عالی و دست اول ازطریق ویشکو اقدام نمایید.
فروش عمده زعفران قاینات بصورت بسته بندی و یا فله صورت میپذیرد .

جهت اطلاع از قیمت زعفران میتوانید با فروشگاه تماس حاصل نمایید و

قیمت یک گرم و یک مثقال زعفران

آن و همچنین قیمت خرید عمده زعفران را بدست آورید. قیمت خرید زغفران عمده از ویشکو به نسبت قیمت فروش زعفران در شرکت های دیگر بسیار مناسب تر میباشد.
فروشندگان و تولیدکنندگان انواع خشکبار جهت فروش عمده زعفران و سایر محصولات خشک میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .
شماره های تماس

09904162901

09204162901
خرید زعفران زعفران قاینات
برخی از

خواص زعفران

:
اخبار ویشکو
صادرات توت خشک در کارتن و بسته های ۱۰ کیلویی عرضه حبوبات در کیسه های ۵ کیلو ارزان قیمت خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات خرید عمده قیسی در کارتن های پنج کیلویی
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو website : www.vishcoo.com
تماس با ویشکو tel: 09904162901 - 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه email : vishcoo@yahoo.com
facebook twitter linkdin pinterest instagram telegram