گلدان های بازیافتنی

گلدان های تولید شده از سبزیجات و حبوبات

اکنون حبوبات زندگی جدیدی را در گلدانهای گل تجربه میکنند ‌ .
صنایع غذایی هر ساله در اروپا ، میلیون ها تن مواد باقیمانده از سبزیجات و حبوبات را دفع می کنند. "در ایتالیا ، دانشمندان از این مانده ها برای ساختن بیوپلاستیک ، ماده ای نوآورانه و زیست محیطی استفاده می کنند."
در این طرح محصولات فرعی غیرقابل فروش حبوبات مانند نخود فرنگی ، لوبیا یا سایر عدس ها زندگی جدیدی را در گلدان های بازیافتنی تجربه می کنند. با اینکه این مانده ها هنوز هم غنی از پروتئین و فیبر هستند و ارزش غذایی دارند اما تولیدکنندگان مواد غذایی از شر آنها خلاص می شوند و مانند زباله آنها را دفع میکنند .
در چارچوب یک پروژه تحقیقاتی در اروپا ، روشی برای تبدیل آنها به بیوپلاستیک تدوین شده است و در نتیجه اقدام به تولید گلدان های تولید شده از سبزیجات و حبوبات غیرقابل استفاده کردند . این مانده ها پس از شستشو ، تبدیل به زباله های بازیافتنی گیاهی می شوند و سپس با محلول مخصوص مخلوط می شوند.

زباله های بازیافتنی گیاهی

Eleonora Umiltà ، شیمی دان ، SSICA : پروتئین ها در محلول ؛ بافر محلول هستند. سپس یک مرحله جداسازی بین قسمت مایع و حذف فیبر جامد و فیبری وجود دارد. "
الیاف را می توان برای ساخت مواد کامپوزیت مورد استفاده قرار داد ، در حالی که پروتئین ها به عنوان ماده اصلی یک بیوپلاستیک در آینده خدمت می کنند.
Eleonora Umiltà: "عصاره نهایی پروتئین ممکن است حاوی مقداری نمک باشد ، اما درصد پروتئین ها بسیار زیاد است ، حدود 80٪ است ."
* Simona Bronco ، مدیر فنی پروژه LEGUVAL / موسسه فرآیندهای شیمیایی و فیزیکی ، IPCF : * "خلوص ، به خصوص برای پروتئین ، از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا به بهبود عملکرد و خصوصیات ماده نهایی ، بیوپلاستیک کمک می کند."
در نتیجه این یک منبع تجدید پذیر است - بر خلاف نفت ، که در درجه اول استفاده می شود. زمینه های کاربردی پیش بینی شده ی این مواد نیز متنوع است: از بسته بندی مواد غذایی گرفته تا کشاورزی.
سیمونا برانکو: گفت: "این یکی از پلیمرهایی است که ما در مخلوط ها از آن استفاده می کنیم ، همچنین در پروتئین و الیاف. از طریق فرآیند اختلاط گرم ، گرانولهایی مانند این را بدست می آوریم. " این گرانول ها توسط یک مرکز تحقیقاتی دیگر ، یک شریک پروژه در اسلوونی تولید شده است. همینطور در اینجا ، در یک تجارت خانوادگی کوچک ، ابتدا از بیوپلاستیک برای ساخت گلدان های بازیافت شده استفاده شد. گرانول ها قبل از تزریق در قالب ذوب می شوند. این گلدان ها کاملاً تجزیه پذیر و کمپوست هستند و مواد مغذی را به خاک و گیاهان می دهند.
این گلدان ها در یک کمپوست خانگی تخریب پذیر است. بنابراین اگر دیگر به آن احتیاج ندارید ، آن را داخل کمپوست منزل ریخته اید. یا حتی بهتر از این ، آن را در خاک می گذارید و در خاک ، پس از سه تا چهار ماه تجزیه می شود.
"ما برای اولین بار نمونه هایی از 1000 قطعه ساختیم و دیدیم که تولید خوب است. و اکنون ما به طور جدی به دنبال مشتری های مناسب ، برای افرادی هستیم که نمی خواهند از قطعات پلاستیکی استفاده کنند . " آینده برای زیست پلاستیک و این گلدانهای زیست محیطی امیدوارکننده به نظر می رسد. انتظار می رود در آینده نوآوری زیادی به ویژه در بخش های کشاورزی و بسته بندی مواد غذایی انجام شود.

بر چسب ها :

گلدان های بازیافت شده

-

کمپوست خانگی

-
زباله های قابل بازیافت
عناوین خبرها جلوگیری از دیابت نوع 2 غذای مفید برای قلب آجیل و بهبود عملکرد مغز عصاره پسته فواید مصرف آجیل مصرف آجیل و افزایش وزن فواید مصرف زنجبیل نکات مهم برای ایمن ماندن در برابر کرونا بهداشت محیط چیست کشاورزی هوشمند استفاده از کمپوست مصرف شده کشاورزی مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا جنگل زدایی و فرسایش خاک تاثیرات استفاده از گوشت تأثیر قطرات آب بر روی برگها دمنوش اکالیپتوس خواص دارچین فواید دمنوش بابونه دمنوش های گیاهی مفید دمنوش های مفید برای سلامتی میوه کولا چیست ؟ آجیل خام بهتر است یا بو داده فواید آجیل مشخصات خاک حاصلخیز گلدان های بازیافتنی کشاورزی عمودی استفاده از ربات ها در کشاورزی خواص کشف شده لیمو ترش
اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram