menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید
درباره ویشکو
شرکت صنایع غذایی اطلس با برند ویشکو از معتبر ترین تولیدکنندگان محصولات غذایی فرآوری شده در کشور می باشد. این مجموعه از سال 1392 در استان زنجان شهر ابهر شروع به کار نمود.

صنایع غذایی اطلس ابهر در ابتدا تولیدات خود را بر پایه ی میوه ، صیفیجات و سبزیجات خشک قرار داد و از همان ابتدا ، به دلیل بالا بودن سطح کیفی محصولات تولیدی ، مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان و صادر کنندگان مواد غذایی در کشور قرار گرفت و از این رو بخشی از تولیداتش به سایر کشور های در سراسر جهان صادر میگردد.

همچنین با گسترش خط تولید خود به طور مداوم ، به یکی از تولید کنندگان اصلی مواد اولیه ی غذا های آماده و مخصوصا سبزی و صیفی جات خشک در ایران و خاور میانه تبدیل شده است.

ورود به عرصه تولید و بسته بندی ادویه جات از دیگر اموری بود که در سال های اخیر توسط این گروه بزرگ صنعتی صورت گرفت و این موضوع تا حدی گسترش پیدا کرد که در حال حاضر جزو اصلی ترین تولید کنندگان و شرکت های بسته بندی این مواد غذایی در کشور محسوب میگردد و اکنون نام ویشکو به عنوان یک برند معتبر در صنعت مواد غذایی بر سر زبان هاست.

تولیدکننده میوه و صیفیجات خشک اگر میخواهید

درباره ما

و تولیداتمان ، اطلاعات بیشتری کسب نمایید ، میتوانید لیست محصولاتمان را در زیر مشاهده کنید :
- میوه خشک ( اسلایس ، پودر ، گرانول ، حبه )
- سبزی جات خشک ( برگ ، پودر )
- صیفیجات خشک ( اسلایس ، پودر ، گرانول ، حبه )
- ادویه جات ( ادویه های ترکیبی ، طعم دهنده و رنگ دهنده و لعاب دهنده های طبیعی غذا )

تمامی محصولات تولید شده در ویشکو دارای مجوزات بهداشتی لازم برای فعالیت در داخل کشور و همچنین صادرات می باشد از جمله :
مجوز بهداشت ، نشان سیب سلامت ، ISO 9001:2015 ، ISO 14001:2015 ، ISO 22000:2018 ، ISO 45001:2018 و HACCP

درباره ویشکو

میتوانید این را به یاد داشته باشید که ما تامین کننده مواد اولیه ی کارخانجات هستیم و اگر در یکی از موارد زیر فعالیت دارید ، میتوانید برای مشاوره ، خرید یا قرار ملاقات حضوری با ما در تماس باشید:
- تولید کنندگان غذاهای آماده و نیمه آماده
- شرکت های بسته بندی
- صادرکنندگان خشکبار
- تولید کنندگان غذای حیوانات
- تولید کنندگان غذای کودک
- شرکت های پخش ، عطاری ها ، هایپر مارکت ها ، آجیل فروشی ها

صنایع غذایی اطلس ابهر

که اکنون با برند ویشکو فعالیت دارد ، قابلیت تولید و تامین انواع ادویه ، میوه ، سبزی و صیفیجات خشک شده در حجم انبوه و تناژ های بالا را دارد و یکی از مزیت های بسیار مهم این مجموعه ی بزرگ ، تولید مطابق با پارامتر های مورد نیاز مشتریان از لحاظ شکل ظاهری و آنالیز های آزمایشگاهی میباشد.

ویشکو پس از گذراندن فراز و نشیب های بسیار در طی سالیان گذشته ، اکنون بر فراز قله ی موفقیت نشسته و هدفی جز خدمت به جامعه ، در راستای سلامت افراد با استفاده از محصولات سالم و طبیعی فاقد مواد افزودنی ندارد.

البته اهداف و مسیر این شرکت بزرگ به همین جا ختم نخواهد شد و با عنایت خداوند بزرگ ، پا به عرصه تولید و فروش سایر مواد غذایی با کیفیت برای هم میهنان عزیز خواهیم گذاشت.

close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین