menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید

direction
دسته بندی محصولات

فروش سبزی خشک


فروشگاه ویشکو یکی از تولیدکنندگان با سابقه در زمینه تولید سبزیجات خشک در کشور میباشد.
ویشکو در ابتدا تولیدات خود را با انواع میوه خشک درجه یک آغاز نمود سپس با توجه به نیاز بازار در زمینه انواع سبزی های خشک شده به این عرصه ورود نمود. حال بعد از گذشت نزدیک به 10 سال با ارائه با کیفیت ترین محصولات فرآوری شده توانسته پاسخ مناسبی به نیازهای بازار دهد و اکثر خریداران در این سالها با توجه به کیفیت بی نظیر این محصول از مشتریان همیشگی ویشکو شده اند.
تولیدو فروش سبزی خشک نیز به مانند چیپس میوه از روش ها و استانداردهای خاصی پیروری می کند که جهت داشتن یک محصول باکیفیت بایستی آنها را رعایت نمود.
در هنگام

خرید سبزی خشک

بهتر است به موارد زیر توجه نمایید :
- میزان رطوبت موجود در سبزی ( هر چه رطوبت در سبزی کمتر باشد ماندگاری بهتری خواهد داشت و همینطور قیمت بالاتری نیز دارد ، سبزی خشکی که آب بیشتری هنوز در خود دارد در صورتیکه در مشت خود فشارش دهید به جای خرد شدن فقط مچاله شده و اثری از پودر شدن آن نیست ، این سبزی خشک از کیفیت مناسبی برخوردارنیست )

-

فروش سبزیجات خشک

درجه یک بیشتر از فروشگاه معتبر صورت میگیرد میپرسید چرا ؟ خب جواب این سوال را بهتر است اینگونه عنوان کنیم که ، بسیاری از مراکزی که کار فروش سبزی خشک را انجام میدهند فقط به خشک کردن مواد میپردازند و انرژی و زمان زیادی برای شستشوی آنها و ضدعفونی کردنشان نمیگذارند و این مورد که از مهم ترین عوامل در کیفیت یک محصول است را رعایت نمیکنند و متاسفانه این عامل موجب مشکلات بعدی برای مصرف کنندگانشان می شود.

- بیشتر سبزی های خشک شده موجود در بازار به دلیل نادرست بودن روش و دما و بسیاری از موارد دیگر که بایستی در خشک کردن آنها رعایت شوند موجب کدر بودن یا همان کم رنگ بودنشان میشود. با توجه به تجربه بدست آمده ، در بازار خرید و فروش سبزی خشک ، بیشتر محصولاتی مورد توجه مشتری قرار میگیرد که رنگ مناسبی داشته باشد و سبزی جات پر رنگ تر نشان از کیفیت بهتر محصول موردنظر دارد.
- اگر خودتان امکانات موجود برای آسیاب یا همان پودر کردن سبزیجات خشک را دارید بهتراست که آنها را بصورت کامل و آسیاب نشده خریداری کرده و خودتان اقدام به پودر کردنشان نمایید. در این حالت احتمال دریافت کالایی نامرغوب بسیار کمتر است.
مطمئنا اگر در عوامل بالا دقت بیشتری نمایید حتما سبزی خشکی بهتر خریداری میکینید و لازم به ذکر است که محصولی باکیفیت عالی را هیچ گاه نمیتوان با قیمتی ارزان خریداری کرد و بهتراست از جمله معروف هیچ ارزانی بی علت نیست بهره ببریم.مراحل

تولید سبزی خشک

ما در فروشگاه ویشکو برای تولید و فروش سبزیجات خشک از سبزیهای باکیفیت بالا استفاده میکنیم ، بعد از ورود آنها به شرکت در ابتدا اقدام به پاک کردن سبزیجات و حذف مواد زائد می کنیم . سپس در چندین مرحله مجزا توسط ماشین الات و همچنین نیروی انسانی شستشوی دقیق با رعایت موارد استانداردی صورت می گیرد.
مراحل مختلف از گلگیری تا از بین بردن حشره های داخل سبزی و ضدعفونی کردن کامل سبزیها انجام میشود و سپس بعد از انجام مرحله آبگیری از روی سبزیجات ، آنها را به داخل دستگاه خشک کن سبزی هدایت میکنیم و بعد از گذشت زمان تعیین شده برای هر نوع از مواد ، سبزیهای خشک شده درجه 1 را از دستگاه خارج و بسته باتوجه به نیاز مشتریان انجام میگردد.همانطور که ملاحظه کردید جهت تولید یک سبزی خشک مرغوب به چه مقدار انرژی و زمان نیاز است و همانطور که در بالا عنوان شد

قیمت سبزی خشک

عالی به نسبت محصولاتی که نه شسته میشوند و نه پاک شده و فقط خشک شده اند به مراتب بالاتر خواهند بود.
حال ویشکو علاوه بر رعایت تمام موارد بالا ، سعی بر آن داشته تا قیمت کالاهای تولیدی خود را بصورتی تعیین نماید که قابل رقابت با قیمت سایر رقبا و تولیدکنندگان باشد.
اگر قصد خرید

سبزی خشک آسیاب شده

و یا نشده دارید حتما با فروشگاه ویشکو که بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به خریداران محترم میباشند تماس حاصل فرمایید و مشخصات و قیمت سبزی خشک در بسته بندی های مختلف و یا فله را دریافت نمایید.
فروشندگان و تولیدکنندگان
انواع محصولات خشک میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .
09904162901
09204162901
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین