خرید شنبلیله خشک

خرید شنبلیله خشک فروش شنبلیله خشک
ویشکو ، برترین تولید کننده انواع میوه ، سبزی و صیفیجات خشک شده میباشد که میتوانید محصول مورد نیاز خود را به صورت پودری ، اسلایس و یا گرانولی سفارش دهید تا مطابق با آنچه نیاز دارید تولید کنیم.

محصولات تولید شده در مجموعه ما دارای مجوزات بهداشتی لازم برای فعالیت در بازار داخل کشور و همچنین صادرات به سایر کشورها میباشد و میتوانید وزن ، شکل ظاهری ، نوع بسته بندی و پارامترهای آزمایشگاهی را مشخص نمایید تا طبق آن تولید شود.

یکی از اقلامی که میتوانید از ویشکو خریداری نمایید ، شنبلیله ی خشک شده است که در ادامه به اشکال تولید ، کاربرد آن در صنایع غذایی ، مجوزها ، فرایند تولید ، نکاتی در باب صادرات ، بسته بندی و سایر موارد مرتبط با این محصول میپردازیم.

انواع:

تولید و

فروش شنبلیله خشک

به اشکال زیر صورت می گیرد :


کاربرد ها:همکاری با ما :

ویشکو ، آماده ی همکاری با شرکت های بسته بندی ، شرکتهای بازرگانی در زمینه ی صادرات ، کارخانجات صنایع غذایی ، شرکت های پخش ، مغازه داران ، عطاری ها و سایر افرادی که قصد

خرید عمده شنبلیله خشک

دارند میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت قیمت و تصاویر محصول ، دریافت نمونه ، تنظیم قرار ملاقات حضوری جهت عقد قرارداد و ... میتوانید همه روزه ، حتی در روزهای تعطیل سال با کارشناسان ما در تماس باشید.

مجوزها و قابلیت ها:

- مجوز بهداشت
- نشان سیب سلامت
- ISO 9001:2015
- ISO 14001:2015
- ISO 22000:2018
- ISO 45001:2018
- HACCP

هنگام خرید شنبلیله خشک باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟فرایند تولید:صادرات :

در زمینه ی صادرات سبزی خشک و سایر اقلام ، ما گواهی مبدا و گواهی بهداشت تقدیمتان میکنیم و نوع بسته بندی ، شکل ظاهری و مفاد لیبل ، بارکد محصول و ... را میتوانیم مطابق با استاندارد های کشور مقصد و بر طبق آنچه شما در نظر دارید انجام دهیم.

بسته بندی های قابل ارائه:استریل سازی

اگر قصد خرید عمده شنبلیله خشک به صورت استریل شده دارید ، میتوانیم روانه ی پرتودهی با اشعه گاما در سازمان انرژی اتمی کنیم که در این فرایند هزینه ای شامل تعرفه ی خود سازمان و هزینه ارسال به قیمت نهایی محصول افزوده خواهد شد.

سایر محصولات

علاوه بر شنبلیله میتوانید تمامی سبزیجات خشک شده را از ویشکو تامین نمایید از جمله :
- سبزی آش خشک
- سبزی سوپی خشک
- جعفری خشک
- پودر اسفناج
- مرزه خشک
خواص شنبلیله خشک

:
برای خرید شنبلیله خشک با ما از طریق تماس تلفنی ، واتساپ و اینستاگرام در تماس باشید .
شماره های تماس

09904162901

09204162901
اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram