menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید

direction
دسته بندی محصولات

فروش گیاهان دارویی

فروشگاه ویشکو در زمینه خرید و فروش انواع گیاهان دارویی فعالیت دارد.
گیاهان دارویی انواع و اقسام گوناگونی دارد که هرکدام کاربرد و خواص ویژه ای دارند و بسیاری از افراد ترجیح میدهند به جای مصرف داروهای شیمیایی از این مواد طبیعی و بسیار پرفایده برای بدن استفاده نمایند.
فعالیت در این زمینه از حساسیت بالایی برخوردار بوده که دلایل آن بر همگان مشخص میباشد. فروش این محصولات در صورتی که دانش و تجربه کافی در آن را نداشته باشید کاری بس خطرناک بوده و احتمال آسیب رساندن به مشتریان وجود دارد ، دلیل این موضوع آن است که گیاهان دارویی همانطور که از نامشان پیداست برای خواص داروییشان مورد مصرف قرار میگیرند و اگر به اشتباه فروخته شوند و یا خالص نباشند احتمال وجود خطر و به وجود آمدن مشکل در فرد وجود دارد، لذا بهتراست در هنگام خرید به مراکز معتبر مراجعه نمایید.
ویشکو با یک دهه سابقه در زمینه فروش گیاهان دارویی علاوه بر دانش بالای همکارانمان در بخش تامین محصولات ، تجربه بالایی نیز در این سالها کسب نموده اند. لذا با اطمینان خاطر میتوانید از این مجموعه بزرگ انواع گیاهان دارویی خالص و درجه یک را خرید نمایید.
بیشترین حساسیت در هنگام

خرید گیاهان دارویی

باید در زمان خرید محصول پودر یا همان آسیاب شده ی آن صورت گیرد ، متاسفانه گاهاً بعضی از فروشندگان با افزودن ناخالصی به آنها موجب خسارات جبران ناپذیری به مشتریان میشوند.
صادرات گیاهان داروییفروش این محصول ها هم به صورت فله بوده و هم در بسته بندی های گوناگون انجام میشود . این بسته ها از مقدار چند گرمی تا کیسه های چند کیلویی می باشد. بسته های صادراتی نیز با توجه نیاز و درخواست خریداران گرامی قابل انجام است. با توجه به اینکه این گیاهان از خواص فوق العاده ای برخوردارند ، مشتریان بیشماری نیز در کشورهای دیگر دارند و سالانه مقادیر زیادی از آنها برای بخش صادرات در نظر گرفته میشوند.
ما با بررسی و آزمایش بر روی محصولاتمان با اطمینان بهترین و با کیفیت ترین محصول را جهت فروش ارائه مینماییم.

فروش عمده گیاهان دارویی

گیاه دارویی در چند هزار گونه مختلف بوده و در ایران انواع مختلف آن به وفور میروید که اکثر به صورت خود رو میباشد و از دامان طبیعت برداشت میگردد. انواع مختلفی از آنها نیز در مزارع پرورش داده میشوند. ما با فروش گیاهان دارویی در ظرفیت های بالا آماده همکاری و عقد قرارداد با مشتریان عزیز هستیم.
اگر مایل باشید لیستی که بیشترین میزان توجه و فروش عمده گیاهان دارویی را در بین سایر همنوعان خود دارند را بدانید به موارد زیر توجه کنید:
1- آویشن
2- زعفران
3- چای کوهی
4- گزنه
5- بابونه
و...
این تعداد از پرفروش ترین ها میباشند اما موارد زیاد دیگری نیز میتواند در این لیست قرار بگیرد.
اگر شما از کسانی هستید که در زمینه فروش و خرید گیاهان دارویی ارگانیک فعالیت دارید میتوانید با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس گرفته و برای ارائه محصولتان به فروشگاه اقدام نمایید. ما در صورت خالص و اصل بودن محصولاتتان با شما در جهت فروش آنها همکاری میکنیم.
09904162901
09204162901

خواص گیاهان دارویی

:
آویشن برای سرماخوردگی بسیار مفید واقع میگردد
گل گاو زبان در جهت تصفیه خون کمک مینماید
کاسنی در درمان کلیه و کبد اثرگذار است
رزماری برای

جلوگیری از استرس

مناسب خواهد بود
زنجبیل از خاصیت ضد سرطانی قوی برخورداراست.
بابونه ضد اسهال میباشد.
و...
فروشندگان و تولیدکنندگان
انواع محصولات خشک میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین