menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید

خرید خاکشیر

خرید خاکشیر
فروش خاکشیر
فروشگاه ویشکو عرضه کننده انواع گیاهان دارویی و خشکبار میباشد.
یکی از محصولات موجود در فروشگاه که خواص بی نظیری داشته و همیشه مورد استقبال قرار گرفته است ، خاکشیر می باشد. این محصول را اکثر مردم می شناسند و مطمئنا برای یک بار هم که شده از آن استفاده کرده اند.
از خاکشیر در تولید یک شربت خوش طعم و بسیار مفید استفاده میشود. با توجه به خواص ویژه ی خاکشیر در زمینه جذب آب درون خود ، برای رفع اطش و جلوگیری از ایجاد تشنگی بسیار مفید بوده و مورداستفاده قرار می گیرد.

البته لازم به ذکر است که خاکشی یا همان خاکشیر فواید بسیار دیگری نیز دارد که در ادامه مطلب به آن میپردازیم.

فروش خاکشیر

در این مجموعه در فصول مختلف سال صورت میگیرد و فقط مختص به زمان برداشت محصول و عرضه ی آن به بازار نمیباشد. همانطور که میدانید این نوع از محصولات در فصل تابستان برداشت می شوند و به فروش میرسند. خاکشیر در کدام مناطق بیشتر میروید؟
مطمئنا اکثر افراد این گیاه را به صورت خودرو در کنار جاده ها و خیابان ها دیده اند ولی اینطور نیست که فقط بصورت خود رو باشد ، یعنی کاشت و پرورش آن در مزارع توسط کشاورزان نیز انجام میگیرد. با توجه به میزان بالای خرید و فروش این محصول، کشاورزان بیشتری نیز اشتیاق به تولید این گیاه ، نشان داده اند.

این گیاه در دشتها و کوه ها به صورت خودرو میروید اما میزان آن به مقداری نمیباشد که جمع آوری آن جوابگوی نیاز بازار باشد ، به همین دلیل در بعضی از مناطق کشور به کشت آن مشغول هستند.
امروزه دانه های این گیاه به عنوان یک گیاه دارویی نیز مورد استفاده قرار میگرد که خواص فوق العاده ی آن موجود روی آوردن پزشکان به مصرف آن شده است. برای خرید خاکشیر براحتی میتوانید آن را از ویشکو تهیه نمایید.
ما با ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان خاکشی در کشور ، قادر به تامین آن در فصول مختلف سال هستیم پس برای تهیه ی آن مستقیما از ویشکو با قیمت مناسب خرید نمایید.

فروش عمده خاکشیر


اگر به دنبال خرید این دانه های مفید در تناژ بالا هستید مطمئنا به این نتیجه رسیده اید که تهیه نمودن این نوع از محصولات در مقادیر بالا نیاز به صرف وقت فراوان و جستجوی زیادی دارد و دلیل آن اینست که این مواد غذایی بصورت محدود در بعضی نقاط کشور کشت میشوند . ما در این مجموعه با شناسایی تولیدکنندگان اصلی خاکشی در کشور و عقد قرارداد با آنها ، آماده ی پذیرش سفارشات مشتریان عزیز در تناژهای بالا هستیم.

اگر شما نیز تولید کننده این دانه ها هستید و در نظر دارید تا فروش خاکشیر خود را به ویشکو بسپارید میتوانید با بخش پشتیبانی سایت ارتباط بگیرید و محصول خود را معرفی نمایید تا در اسرع وقت از واحد تامین فروشگاه با شما تماس گرفته شود.

صادرات خاکشیر
خاکشی نیز مانند بسیاری از محصولات کشاورزی ایران ، مشتریان خاص خود را دارا میباشد و هر ساله بخشی از تولیدات این ماده ی غذایی به سایر نقاط دنیا ارسال میگردد. اگر شما قصد صادرات این مواد به کشورهای دیگر را دارید بهتر است حتما از مراکز معتبر که محصولی یکدست و مطمئن را ارئه می دهند ، خرید خود را انجام دهید . ما در اینجا با فروش عمده خاکشیر در بسته بندی های صادراتی ، محصولی درجه یک را برای شما تجار محترم آماده مینمائیم.

اگر برای خرید محصول نیاز به دریافت مشاوره و بررسی جزئیات بیشتر آن دارید به راحتی میتوانید با کارشناسان ما در واحد فروش تماس گرفته و علاوه بر دریافت اطلاعات ، قیمت خرید خاکشیر را نیز بدست بیاورید .
09904162901
09204162901


قیمت خاکشیر
فروش عمده خاکشیر
برخی از

خواص خاکشیر

:

فروشندگان و تولیدکنندگان انواع خشکبار جهت فروش محصولات خود میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .

close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین