menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید

خرید تخم شربتی

فروش تخم شربتی
خرید تخم شربتی
فروشگاه ویشکو عرضه کننده یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع تخم شربتی در کشور میباشد.
تخم شربتی از قدیم مورد توجه مردم ایران بوده و از آن در تولید شربت های خنک و خوشمزه استفاده های فراوانی می شده است. امروزه نیز نقش آن به عنوان یک ماده غذایی بسیار مفید و موثر ، پررنگ تر از قبل هم گردیده.
این دانه های ریز خاصیت های درمانی و دارویی عالی دارا هستند و بیشتر دلیل استفاده از آنها به دلیل وجود خواص فوق العاده ی آنها می باشد. تولید و

فروش تخم شربتی

در بسیاری از کشورها رواج داشته و از آن به عنوان یک دارو طبیعی استفاده های گوناگونی می شود.
این دانه های ریز از گیاه ریحان کوهی برداشت می شود. یکی از ویژگی های خوب این محصول طبیعی بودن آن میباشد . این گیاه بیشتر بصورت خودرو در اکثر مناطق کشور میروید ولی در بعضی از شهرهای کشور مانند کلات به پرورش و کشت این گیاه میپردازند و تولیدات خود را علاوه بر عرضه به بازار داخل ، به نقاط مختلف دنیا صادر مینمایند.

ویشکو با ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و پرورش دهندگان این نوع از محصولات ، آماده پذیرش سفارشات شما عزیزان در ظرفیت های بالا می باشد.
خرید تخم شربتی و سایر گیاهان دارویی که برای خواص آن مورداستفاده قرار میگیرند بهتر است از مراکز معتبر با مجوزات بهداشتی انجام گیرد، تا از کیفیت کالایی که خریداری میشود اطمینان کامل حاصل شود.

فروش عمده تخم شربتی


با توجه به رویش طبیعی و پراکنده این محصول در طبیعت بسیاری از فروشندگان آن، توانایی تامین در اوزان بالا را ندارند.
باتوجه به تولید نچندان زیاد تخم شربتی در کشور و پراکنده بودن آن در شهرهای مختلف ، سایر فروشگاه ها و مراکز عرضه ی این کالا ، فروش تخم شربتی بصورت جزئی دارند ، اما ما در این مجموعه با جمع آوری محصولات از مناطق مختلف کشور آماده تامین آن در مقادیر بالا هستیم. حال اگر شما میخواهید در ظرفیتهای بالا خرید نمایید با کارشناسان ما تماس بگیرید. از ویژگی مهم

خرید عمده تخم شربتی

از ویشکو عبارت اند از:

- تهیه محصولی با کیفیت از این فروشگاه
- ارسال به سراسر ایران و جهان
- قیمت بسیار مناسب
- دارا بودن قابلیت بسته بندی و عرضه ی آن در بسته های مختلف مانند: بسته های سلفونی – قوطی – ظروف پلاستیکی درب دار – ظروف شیشه ای و فلزی و...
- فروش محصولات با مجوزبهداشت و نشان سیب سلامت
- ارسال کالا به هر طریقی که شما بخواهید (پست ، تیپاکس ، باربری ، اتوبوسرانی ، ارسال هوایی و..) صادرات تخم شربتی
با توجه به کیفیت عالی این نوع محصول در ایران ، فروش عمده تخم شربتی به کشورهای های دیگر نیز رواج یافته و تجار ایرانی بخشی از تولیدات این ماده ی دارویی را به سایر کشورها صادر می کنند .
اگر شما نیز در نظر دارید به صادرات این مدل محصول بپردازید باما تماس بگیرید.
حال اگر قصد فروش و یا خرید تخم شربتی دارید میتوانید جهت دریافت مشاوره با کارشناسان ویشکو تماس گرفته و علاوه بر دریافت مشخصات محصول، قیمت خرید عمده تخم شربتی را نیز استعلام بگیرید.

09904162901
09204162901
فروش عمده تخم شربتی
خرید عمده تخم شربتی

خواص تخم شربتی

:
فروشندگان و تولیدکنندگان
انواع محصولات خشک میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین