menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید

فروش چای کوهی

فروش چای کوهی
چای کوهی

فروش عمده چای کوهی

فروشگاه ویشکو عرضه کننده بهترین و با کیفیت ترین چای کوهی در ایران است ، این گیاه که شکل ظاهری آن کرک دار بوده و دارای گل های ریز بنفش مایل به صورتی میباشد بیشتر در مناطق کوهستانی رشد مینماید و از خواص زیادی نیز برخوردار است که بهترین شیوه استفاده از این گیاه دم کردن آن می باشد.
این گیاه به نام های دیگری چون پشمینه ، کلکنه ، توکلیجه ، چای چوپان ، دلفان ، چای پشمی ، گل کوو ، گل کوفته ، سنبله زیبا معروف می باشد. چای کوهی در کشورمان بیشتر در دامنه رشته کوه های البرز ، ‌کرج و مناطق غربی کشور و مازندران به مقدار قابل توجهی می روید همچنین در بسیاری از نقاط دنیا به وفور یافت میگردد .
چای کوهی ویشکو دست چین شده از سرگل چای کوهی با بهترین کیفیت بوده و لازم به ذکراست که فروش عمده چای کوهی با مناسب ترین قیمت در بازار صورت میپذیرد.
اگر قصد تهیه و

خرید چای کوهی

دارید جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما که به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز میباشند تماس حاصل فرمایید. خرید و فروش چای کوهی به صورت فله و یا بسته بندی انجام میشود.
فروش چای کوهی علاوه بر بازار داخل مورد توجه بازار خارج از کشور نیز بوده و صادرات این محصول نیز بسیار مورد توجه است.

قیمت چای کوهی

در فروشگاه ویشکو به نسبت قیمت فروش چای کوهی در شرکت های دیگر بسیار مناسب تر می باشد.
تولید کنندگان و فروشندگان این محصول جهت فروش و یا

خرید عمده چای کوهی

میتوانند با فروشگاه ویشکو همکاری نمایند
فروشندگان و

تولیدکنندگان میوه ی خشک

(چیپس میوه) , پودر میوه , سبزیجات خشک , ادویه جات و سایر محصولات خشک میتوانند درسامانه عضویت ثبت نام نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .
09904162901
09204162901
فروش عمده چای کوهی
خرید چای کوهی

خواص چای کوهی

close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین