خرید مریم گلی خشک

خرید مریم گلی خشکفروش مریم گلی خشک
ویشکو ، کارخانه ی تولید انواع سبزیجات ، میوه و صیفیجات خشک ، ادویه و گیاهان دارویی میباشد که مطابق با نیاز مشتری اقدام به تولید و تامین اقلام مینماید.
در واقع مشتریان میتوانند نوع محصول ، وزن ، شکل ظاهری ( در مورد سبزی ها برگی یا پودری بودن ، با ساقه و بدون ساقه بودن و ... ) ، پارامتر های آزمایشگاهی ، نوع بسته بندی و سایر مشخصات فنی را تعیین نمایند تا دقیقا مطابق با همان اقدام به تولید کنیم.

یکی از محصولاتی که میتوانید از مجموعه ی ما تهیه کنید ، گیاه پرخاصیت مریم گلی است. که در ادامه به اشکال تولید ، کاربرد های آن ، مجوزات بهداشتی ، فرایند تولید ، بسته بندی ، پرتودهی و سایر موارد مرتبط میپردازیم.

انواع:

تواید و

فروش مریم گلی خشک

در ویشکو به صورت های زیر امکان پذیر است :


کاربرد ها:جهت

خرید عمده مریم گلی خشک

، برای صادرات ، بسته بندی ، استفاده در کارخانجات صنایع غذایی ، شرکت های تولید لوازم آرایشی و بهداشتی ، آشپزخانه های صنعتی ، هتل ، رستوران ، بیمارستان ، شرکت های پخش و ... میتوانید همه روزه حتی در ایام تعطیل سال با ما در تماس باشید.

مجوزها و قابلیت ها:

- مجوز بهداشت
- نشان سیب سلامت
- ISO 9001:2015
- ISO 14001:2015
- ISO 22000:2018
- ISO 45001:2018
- HACCP

چرا خرید از ویشکو ؟

اگر قصد

خرید پودر مریم گلی

یا برگ آن را دارید ، بهتر است از مراکز معتبر که دارای مجوزات بهداشتی هستند اقدام به خرید نمایید. در صورت خرید از مراکز غیر معتبر ممکن است با مشکلات زیر روبرو شوید :


فرایند تولید سبزیجات و گیاهان دارویی در کارخانه ی ما به شرح زیر میباشد :


صادرات :

فروش مریم گلی خشک در ویشکو هم برای بازار داخل کشور و هم برای صادرات به سایر کشور ها صورت میگیرد.
شرکت ما در امر صادرات گواهی مبدا و گواهی بهداشتی برای محصول را به شما ارائه میدهد و نوع بسته بندی ، شکل ظاهری محصول ، آنالیز های مربوطه ، مفاد لیبل و ... را میتوانیم مطابق با نیازتان انجام دهیم.

بسته بندی های قابل ارائه:استریل سازی

اگر تمایل به خرید پودر مریم گلی یا برگ آن برای استفاده در محصولات لبنی یا سایر اقلام خوراکی دارید و میخواهید پرتودهی شده باشد ، میتوانیم آن را روانه ی پرتودهی در سازمان انرژی اتمی کنیم. اما این امر مستلزم توجه به نکات زیر است :

- این فرایند ممکن است کمی زمان بر باشد. زیرا سازمان عموما شلوغ بوده و در نوبت قرار خواهید گرفت. حداقل 2 هفته را در نظر بگیرید
- همچنین دارای هزینه ای ازجمله تعرفه ی خود سازمان انرژی اتمی برای پرتودهی به علاوه هزینه رفت و برگشت بار از کارخانه به سازمان به قیمت نهایی محصول افزوده میشود

سایر محصولات

علاوه بر خرید مریم گلی خشک میتوانید سایر سبزی ، میوه و صیفیجات خشک شده ، ادویه و گیاهان دارویی را در ویشکو بیابید که به برخی از آن ها در زیر اشاره نمودیم :- آویشن خشک
- گزنه خشک
- گل محمدی
- پودر یونجه
- برگ بو
شماره های تماس

09904162901

09204162901

خواص مریم گلی خشک

:
اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram