menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید
مشخصات خاک حاصلخیز

خاک حاصلخیز

خاک یک منبع طبیعی و یک منبع حیاتی برای رشد مواد غذایی ، فیبر و هیزم برای تأمین نیازهای انسان است. خاک ها در برابر تخریب بسیار آسیب پذیر هستند و مدت بسیار طولانی طول می کشد (مثلاً 300 - 1000 سال) کا یک اینچ خاک تولید شود .
خاک یک سیستم حامی زندگی است که انسان از طلوع تمدن به آن وابسته بوده است. خاک عملکردهای بسیاری از جمله تولید زیست توده ، فیلتر و بافر ، زیستگاه و مخزن ژن ها ، منبع مواد اولیه ، بستر ساختمان ها ، جاده ها و سایر سازه ها و به عنوان یک مصنوعات باستان شناسی را انجام می دهد. اختلال در هر کارکرد خاک باعث کاهش کیفیت ، ارزش و ظرفیت آنها برای تأمین نیازهای اساسی در جهت پشتیبانی از اکوسیستم ها می شود. از این رو، اطلاعات جامع در مورد منابع خاک از نظر نوع خاک، توزیع فضایی خود، وسعت، محدودیت های خود یعنی .، فرسایش، شور / قلیایی، ورود به سیستم آب و غیره، و بالقوه / توانایی های خود را، برای انواع مقاصد مانند مورد نیاز است به عنوان توسعه منطقه فرماندهی ، حفاظت از خاک در حوضه آبریز ، کشاورزی دیم ، مدیریت آبخیزداری و احیای اراضی تخریب شده. چنین اطلاعاتی همچنین در بخش های غیر کشاورزی مانند ، ساخت راه های جاده ای ، راه آهن ، سدها و سازه های مهندسی و غیره نقش مهمی دارد . مدیریت منابع خاک برای ادامه بهره وری کشاورزی و حفاظت از محیط زیست ضروری است

میزان PH خاک

مشخصات خاک حاصلخیز: سرشار از مواد مغذی لازم برای تغذیه اولیه گیاه است. این شامل نیتروژن ، فسفر و پتاسیم است.
این ماده از مواد معدنی کافی مانند بور ، کلر ، کبالت ، مس ، آهن ، منگنز ، منیزیم ، مولیبدن ، گوگرد و روی تشکیل شده است. این مواد معدنی باعث تقویت تغذیه گیاهان می شوند.
این ماده حاوی مواد آلی خاک است که باعث بهبود ساختار خاک می شود که باعث می شود خاک رطوبت بیشتری حفظ کند.
pH خاک در دامنه 6.0 تا 6.8 است.
ساختار خاک خوب منجر به زهکشی خوبی می شود.
خاک حاصلخیز از انواع میکروارگانیسم هایی تشکیل شده است که از رشد گیاه حمایت می کنند.

بر چسب ها :

مواد آلی خاک

-

خاک کشاورزی

-
خاک
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین