خرید توت خشک

خرید توت خشک فروش توت خشک
ویشکو ، کارخانه ی تولید انواع میوه ، سبزی و صیفیجات خشک شده است که محصولات خود را مطابق با نیاز مشتریان تولید می کند.
یکی از عمده محصولاتی که برای فعالیت داخل کشور و صادرات میتوانید از مجموعه ی ما تهیه کنید توت است که در مطالب زیرین توضیحات بیشتری در مورد انواع توت ، شکل ظاهری محصول ، کاربردها ، مجوزات ، بسته بندی و ... ارائه میشود.

انواع توت خشک :

اگر بخواهیم در مورد خانواده ی توت ها صحبت کنیم شامل طیف وسیعی از محصولات میشوند. برای مثال کرنبری ، زغال اخته ، هاکلبری ، چک بری ، الدربری ، انگور فرنگی ، لینگونبری ، بویزنبری ، توتفرنگی ، شاهتوت ، تمشک ، اولیلیبری ، توت موزی و ... اما آنچه در کشور ما رایج است توت هایی به رنگ سفید بوده که از لحاظ کیفیتی خرید و

فروش توت خشک

با عناوین زیر صورت میگیرد:

- سفید رسمی مشهدی یا هرات ( دارای طرفدار بیشتری بوده و از کیفیت بالاتری برخوردار است )
- سبز توت
- بی دانه
- نقلی

درجه بندی کیفیت :

- لوکس
- ممتاز
- درجه یک
- درجه دو
- پادرختی ( این مدل به عنوان بی کیفیت ترین توت شناخته میشود و عمدتا برای تولید شهد و شیره استفاده میشود. لازم به ذکر است توت هایی که در مجموعه ی ما تولید میشوند تماما شسته شده هستند و آلودگی میکروبی ندارند و دارای تمامی مجوزات بهداشتی لازم هستند. )

شکل ظاهری :

شما میتوانید توت خشک شده را به صورت های زیر از ویشکو تامین نمایید:

کاربرد توت در صنایع غذایی :


تولید و فروش توت خشک در ویشکو مطابق با استاندارد های سازمان غذا و دارو انجام شده و تمامی تولیدات ما دارای مجوز های زیر می باشد :

مجوزات :

مجوز بهداشت
نشان سیب سلامت
ISO 9001:2015
ISO 14001:2015
ISO 22000:2018
ISO 45001:2018
HACCP

اگر قصد خرید توت خشک برای صادرات به سایر کشور ها یا پخش داخل کشور دارید ، میتوانید انواع آن را به صورت درسته ، خرد شده و پودر از ویشکو تامین نمایید.

توتی که از مجموعه ی ما تامین میکنید کاملا بهداشتی بوده و در محیطی کنترل شده تولید و بسته بندی میگردد. علاوه بر این در صورت نیاز میتوانیم محصول را به صورت استریل ( پرتودهی شده در سازمان انرژی اتمی ) تحویل دهیم.

مشخصات توت با کیفیت :رنگ بندی :

هرچقدر رنگ توت روشن تر و سفید تر باشد کیفیت بهتری دارد. البته باید سفیدی از خود توت باشد و با مواد شیمیایی به این شکل در نیامده باشد.

بسته بندی :

در نایلون کارتن
کیسه های سفید رنگ 5 تا 15 کیلویی متالایز ضد رطوبت
بسته های سلفونی یکرو شفاف یک کیلویی
بسته های سلفونی کوچک 200 گرمی و ...
پاکت های مقوایی
و ...

اگر قصد خرید عمده توت خشک دارید ، میتوانید همه روزه حتی در روزهای تعطیل با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با ما در ارتباط باشید. همچنین از طریق واتساپ و ایسنتاگرام با آیدی @vishcoo میتوانید ما را بیابید.
شماره های تماس

09904162901

09204162901

خواص توت خشک

:
اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram