menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید

فروش دارچین

فروش دارچین
فروش عمده دارچین
فروشگاه بزرگ ویشکو عرضه کننده انواع ادویه جات میباشد.
فروش این محصولات به صورت عمده بوده و مناسب برای خریداران در ظرفیت های بالا می باشد. یک نوع ادویه که ویشکو را میتوان به عنوان یکی از تامین کننده اصلی آن نام برد ، دارچین است.
دارچین از خواص فوق العاده ای برخوردار بوده و طعم و عطر دلشینی به همراه دارد . از اینرو مصرف کنندگان زیادی در سراسر جهان پیدا کرده و همگان از آن هم به عنوان طعم دهنده و هم به عنوان یک نوع دارو استفاده مینمایند.
ایران خود از مصرف کنندگان این نوع از ادویه ها میباشد و تولیدکننده اش هند و سریلانکا ، چین و... هستند که این محصول را به سراسر دنیا ارسال می نمایند. فروش دارچین در مجموعه ما در تناژ بالا و در بسته بندی های بسیار متنوع در اوزان مختلفی میباشد .

فروش عمده دارچین

به دو صورت در بازار انجام میگیرد:
1-

پودر دارچین


2- چوب دارچین ( قلم )
همانطور که میدانید دارچین ، برداشت شده از پوست درخت مخصوصی بوده که آن را خشک نموده و به صورت چوب و یا بعد از پودر شدن توسط دستگاه آسیاب مورد استفاده قرار میگیرد.
دو نوع از دارچین های معروف در کشور سیلان و نوع کاسیا هستند که در بین خریداران و فروشندگان از معروفیت بیشتری برخوردارند. علاوه بر استفاده در آشپزخانه ها در طعم دادن به غذاها و نوشیدنی ها و تولید انواع شیرینی و کیک و تزئین انواع غذا به عنوان یه ماده دارویی در داروسازیها نیز استفاده می گردد.

خرید دارچین

از فروشگاه ویشکو به چه صورتی انجام میگیرد؟
اگر تمایل به خرید عمده دارچین دارید میتوانید به صورت حضوری و یا اینترنتی ( تلفنی ) اقدام نمایید حتی در صورتی که نمیتوانید برای خرید به محل فروشگاه بیایید ، همکاران ما نمونه آن را برایتان ارسال نموده تا از کیفیت بار مطلع شوید و سپس اقدام به خریداری محصولات کنید.
در هنگام خرید و فروش دارچین پودر شده بایستی دقت بیشتری به عمل آید به دلیل اینکه در بازار انواع ناخالص آن نیز موجود بوده که سبب به هدر رفتن پول و سرمایه شما و آسیب زدن به برند و اعتبارتان میشود ، متاسفانه در بعضی از مواقع برای سودآوری بیشتر مواد مخلفتی را به پودر دارچین می افزایند تا هزینه نهایی آن پایین تر شود ، به همین دلیل سعی نمایید تا برای خرید فروشگاه ها و شرکت ها معتبر را انتخاب کنید .
ما با داشتن یک آزمایشگاه مجهز در شرکت و با آزمایش محصولات قبل از خریداری آنها ، از سلامتشان مطمئن میشویم. در مورد قیمت فروش عمده دارچین در این مجموعه میتوان گفت که قیمت

خرید عمده دارچین

از ویشکو به مراتب از سایر فروشگاه ها مناسب تر بوده که دلیل آن تامین نمودن انواع ادویه از واردکنندگان اصلی در کشور و خریداری در تناژ بالا میباشد که موجب کاهش قیمت خرید و فروش دارچین میگردد.
نوع بسته بندی این محصول با توجه به سفارش مشتری بوده که در انواع قوطی در سایزهای مختلف ، در بسته های سلفونی و پلاسیکی با وزنهای متفاوت صورت میپذیرد. و شما میتوانید در هنگام خرید دارچین وزن و نوع بسته ها را تعیین نمایید.
نگهداری از دارچین :
برای نگهداری بهتر از از این ادویه شایسته است که آن را در بسته بندی هایی قرار داده تا کمتر با هوا برخورد داشته تا عطر خود را از دست ندهد و همچنین اگر در زیر نور آفتاب و در محیط های روشن نباشد ماندگاری آن بیشتر خواهد شد. در هنگام خرید دارچین اگر قصد مصرف سریعتر آن را ندارید بصورت قلم یا همان چوب خریداری کنید تا مدت زمان بیشتری خواص و بوی دلنشینش را حفظ نماید.
فروشندگان و تولیدکنندگان انواع خشکبار جهت فروش محصولات خود میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .
09904162901
09204162901
خرید عمده دارچین
خرید دارچین
برخی از

خواص دارچین

:
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین