خرید نارگیل خشک

خرید نارگیل خشکفروش نارگیل خشک
میوه ی نارگیل ، دارای عطر و طعمی بسیار مطلوب و دلپذیر است و در صنایع غذایی کاربرد های فراوانی دارد که در کارخانه ی ما به صورت تکه های خرد شده ( گرانول ) ، پودر ، رنده ای ، پرک و چیپسی قابل تولید است .

یکی از عمده فعالیت های ویشکو ، که به صورت کاملا تخصصی انجام میشود ، تولید انواع طعم دهنده و رنگ دهنده ی طبیعی است. در واقع یکی از کارهایی که متخصصان ما انجام میدهند ، شناسایی میوه ، سبزی و صیفیجاتی است که در مواد غذایی مختلف ، ایجاد رنگ و طعمهای متفاوتی میکنند که جایگزین مناسبی برای رنگهای شیمیایی است.

در مورد فروش نارگیل خشک همان طور که در بالا گفتیم ، به صورت های مختلفی برایمان قابل تولید است و طبق سفارش مشتری عمل میکنیم که این روش کار یک مزیت محسوب میشود. زیرا :


موارد مصرف

همان طور که میدانید ، از نارگیل هم برای مصارف خوراکی و هم برای مصارف غیر خوراکی استفاده های زیادی میشود. از جمله در :


اگر علاوه بر خرید چیپس نارگیل ، نیاز به محصولات دیگه ای از جمله سبزیجات خشک ، صیفیجات و میوه های خشک شده دارید ، میتوانید در بخش محصولات سایت انواع آن ها را مشاهده نمایید. همچنین میتوانید با شماره های موجود در سایت از طریق تماس تلفنی ، پیامک ، واتساپ و تلگرام در تماس باشید. و با سرچ @vishcoo ما را اینستاگرام بیابید.
خرید چیپس نارگیلخرید پودر نارگیل
شماره های تماس

09904162901

09204162901


خواص نارگیل خشککلام آخر این است که هنگام خرید نارگیل خشک حتما به مراکز معتبر مراجعه نمایید زیرا رابطه ی مستقیمی با سلامتی شما دارد. نوع نارگیل ، سالم بودن و نداشتن کپک های سفید رنگ داخل آن ، شستشو و ضد عفونی ، بهداشت دستگاه ها ، نظارت و بررسی توسط مسئولان آزمایشگاهی از ابتدای تولید تا زمان بسته بندی و خروج از کارخانه و بسیاری موارد دیگر وجود دارد تا سلامتی یک ماده غذایی را حفظ نماید که تمامی این موارد به طور جد در کارخانه ما رعایت میگردد.

اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram