menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید

فروش خشکبار

فروش خشکبار خرید خشکبار
فروشگاه ویشکو در زمینه فروش انواع خشکبار فعالیت دارد.
حبوبات ، ادویه جات ، غلات ، میوه و سبزی خشک ، دمنوش ها و انواع آجیل از محصولاتیست که ما در ویشکو در جهت تامین آن در تناژ بالا برای مشتریان عزیز اقدام مینماییم.
محصولات ویشکو از برترین تولیدکنندگان خشکبار در کشور تامین شده و باتوجه به سفارش قابل تهیه در درجه بندی های مختلف میباشد. خریداران در بسیاری سفارشات خواهان

خرید خشکبار

به صورت فله هستند ، در این مورد نیز لازم به ذکراست که ما محصولاتمان را هم بصورت بسته بندی شده و هم فله عرضه مینمائیم.
بسته بندی و فروش خشکبار در ظروف با اشکال مختلف امکان پذیر بوده و ما با دارا بودن یک خط تولید با ظرفیت بالا توانایی بسته بندی سلفونی ، قوطی ، کارتن ، گونی یا همان کیسه های 5 تا 10 کیلویی را دارا میباشیم.

در صورتی که تمایل داشته باشید تا برند و یا لوگوی شما بر روی بسته ها چاپ گردد نیز میتوانید درخواست مورد نظر خود را در هنگام ثبت سفارشتان عنوان بفرمایید.
باتوجه به نوسان قیمت ها در بازار کشور و تغییرات قیمت ها اکثر فروشگاه ها قادر به تامین محصولات بصورت دوره ای با قیمت تعیین شده نمیباشند اما ویشکو آماده عقد قرارداد با خریداران محترم بوده تا انواع خشکبار را به طور منظم در زمان مقرر به آنها تحویل نماید.
در هنگام

خرید عمده خشکبار

حتما به موارد ذکر شده در زیر توجه نمایید:


1- زمان کشت و برداشت و یا تولید خشکبار موردنظرتان را بررسی و مشخص نمایید. همانطور که میدانید یک محصول با گذشت زمان کیفیت خود را از دست میدهد و درصورت خرید خشکبار با تاریخ تولید قدیمی مطمئنا دچار مشکل خواهید شد .
2- نداشتن هیچگونه آفات و لکه بر روی بدنه آنها
3- درصورت امکان خشکبار سورت شده خریداری کنید تا برای فروش آن نیز به دردسر نیافتید
4- خرید و فروش خشکبار در مراکز و فروشگاههای معتبر از اطمینان بیشتری برخوردار بوده و میتوانید با خیالس آسوده خشکبار مورد نیازتان را خریداری نمایید
5- در اکثر مواقع کشاورزان و تولیدکنندگان خشکبار میزان محدودی محصول برای فروش دارند و در صورتیکه شما نیاز به خرید عمده خشکبار در تناژ بالا داشته باشید بایستی از چندین تولید کننده خرید نمایید که این عامل خود موجب میشود شما نتوانید یک محصولی یکدست و با کیفیت مناسب خریداری کنید در این مواقع ما به شما خرید از ویشکو را پیشنهاد میدهیم ، ما با تامین و

فروش عمده خشکبار

آماده همکاری با خریداران محترم هستیم

یکی از مزیت های خرید خشکبار از این مجموعه را میتوان کامل بودن و گسترده بودن طیف محصولات موجود در فروشگاه دانست و شما میتوانید هر نوع خشکباری را در اوزان مختلف از اینجا خرید نمایید.
ویشکو جهت اطمینان خاطر مشتریان علاوه بر فروش غیر حضوری و اینترنتی ، امکان خرید حضوری را نیز محیا نموده تا مشتریان بتوانند با مراجعه به دفتر فروشگاه جهت خرید و یا عقد قرارداداقدام نمایند.
باتوجه به اینکه خشکبار جز پز مصرف ترین مواد غذایی در جهان میباشند توجه زیادی به آنها در سراسر جهان میشود و همانطور که میدانید ایران از نظر تولید خشکبار در جایگاه مناسبی قرار دارد از اینرو کشورهای زیادی تمایل به خرید و فروش خشکبار از ایران دارند . خشکبار ایرانی از کیفیتی خوبی برخوردار بوده و قیمت مناسبی نیز دارد.

صادرات خشکبار :
اگر قصد فروش عمده خشکبار و صادرات آنها به کشورهای دیگر را دارید بر روی این مجموعه بزرگ حساب نمایید . ما قادر به تامین محصولات صادراتی با آنالیز مورد نیازتان هستیم.
فروش عمده خشکبار خرید عمده خشکبار
جهت دریافت

قیمت خشکبار

با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و قیمت و دیگر مشخصات آن را دریافت کنید.

تلفن فروشگاه

شماره های تماس

09904162901

09204162901

فروشندگان و تولیدکنندگان
انواع محصولات خشک میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین