فروش پاپایا خشک

فروش پاپایا خشک خرید پاپایا خشک
فروشگاه ویشکو تولیدکننده انواع میوه های خشک شده میباشد که باتوجه به استقبال مشتریان از میوه های استوایی خشک ، اقدام به تولید انواع چیپس میوه استوایی نموده است.
یکی از انواع محصولاتی که در بین خریداران طرفداران زیادی پیدا کرده میتوان پاپایا خشک را نام برد. پاپایا از میوه های استواییست که طعم بی نظیری دارد و همیشه جز پرفروش ترین محصولات استوایی بشمار میرود.
این میوه اگرچه در ایران بسیار کم تولید میشود اما باتوجه به واردات آن به داخل کشور و فروش به صورت جزئی و عمده ، همیشه خریداران خاص خود را داشته است.
از طرفی فروش پاپایا خشک شده به دلیل طعم خوب آن همیشه زیاد بوده و در کنار چند نوع دیگر از محصولهای استوایی بیشترین میزان خرید و فروش را دارند.

خربزه درختی بیشتر از کشورهای آمریکایی و آفریکایی صادر میشود البته در چند کشور آسیایی مانند هند و فیلیپین نیز این محصول به وفور یافت میشود. قیمت

خرید پاپایا خشک

به دلیل وارداتی بودن مواد اولیه آن بالاتر از میوه های خشک ایرانی میباشد.
محصولات تولید شده در ویشکو با بالاترین کیفیت ورعایت تمامی موازین بهداشتی بوده و سعی بر آن شده تا به حداقل رساندن استفاده از دست در تولیدات آنها ، شاهد محصولی با کیفیت بسیار عالی را شاهد باشیم. مکانیزه بودن خطوط یکی از ویژگی های خط تولید در ویشکو می باشد که سبب کاهش بار میکروبی در تولیداتمان میگردد.
انجام تست بر روی محصول:
ما با استفاده از یک آزمایشگاه پیشرفته و با انجام آزمایشات گوناگون موجبات تولید میوه خشک درجه یک و صادراتی را فراهم نموده ایم. قیمت

فروش عمده پاپایا خشک

در ویشکو بسیار مناسب بوده و میتوانید این محصول را بصورت مخلوط در کنار سایر میوه ها ی خشک سفارش دهید.
بسته بندی متنوع:

بسته بندی چیپس میوه در این مجموعه توسط ماشین الات اتوماتیک و با دقت بالا انجام می شود بسیاری از خریداران در هنگام خرید پاپایا خشک نیاز به خرید محصولی با بسته بندی های چند گرمی دارند تا بتوانند انها را در سوپرمارکت ها و فروشگاه ها به فروش برسانند.
اما بعضی از مشتریان نیاز به محصول فله دارند تا ان را در تولیدی خود و باتوجه به سفارشات خود بسته بندی نموده و به فزوش برسانند در ایننجا لازم است که عنوان کنیم که ما در هر دو حالت آماده پذیرش سفارش شما هستیم.
هم قادر به بسته زدن در بسته های سلفونی را داریم و هم در قوطی ، شیشه و... انتخاب آن بر عهده شماست...

فروش عمده پاپایا خشک توسط تولیدی های کمی در کشور صورت میگیرد لذا شما میتوانید نام ویشکو را برای خرید پاپایا خشک و دیگر

میوه های خشک شده ی استوایی

در یاد بسپارید تا هر زمان مایل به خرید کردن بودید نام ما را جستجو نمایید.
ویشکو در این سالیان اعتبار مناسبی در زمینه خریدو فروش چیپس میوه بدست آورده و این اعتماد را بواسطه تولید خشکباری درجه یک و با قیمت مناسب بدست آورده است.
برای بسیاری از مشتری های عزیز این سوال شاید پیش آید که ، برای فروش پاپایا خشک ، ویشکو از چه نوع برشی برای محصولات خود استفاده منماید؟
جواب اینست که نه تنها در مورد پاپایا بلکه در مورد همه میوه ها امکان برش در ضخامت های گوناگون وجود دارد همینطور امکان اسلایس های جبه ای و رنده ای نیز در کنار برش های طولی وجود دارد.

جهت دریافت قیمت فروش پاپایا خشک با شرکت تماس حاصل فرمایید و قیمت و دیگر مشخصات آن را دریافت کنید.
شماره های تماس

09904162901

09204162901

فروش عمده پاپایا خشک پاپایا خشک

خواص پاپایا

:

فروشندگان و تولیدکنندگان
انواع محصولات خشک میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .
اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram