خرید ادویه قیمه

خرید ادویه قیمهفروش ادویه قیمه
یکی از خوشمزه ترین و محبوب ترین غذاهای ایرانی ، قیمه است که برای مناسبات مختلفی همچون مهمانی و نذری طبخ میشود. علاوه بر این این غذا را میتوان در رستوران های ایرانی نیز یافت و یا به صورت خورشت آماده ی بسته بندی شده از فروشگاه ها و هایپرمارکت ها تهیه کرد.

ویشکو ، کارخانه ی تولید انواع ادویه و چاشنی مشتق شده از سبزی ، میوه و صیفی جات خشک شده است که به صورت عمده مطابق با نیاز مشتریان اقدام به تولید میکند.

برای مثال ، اگر شما قصد

خرید عمده ادویه قیمه

داشته باشید میتوانید نوع و نسبت ترکیبات آن را مشخص نمایید. همچنین برخی از اقلامی که در این ادویه به کار برده میشود را نیز در زیر آورده ایم :
همچنین برای پخت قیمه بادمجان ، میتوانید از بادمجان خشک ویشکو استفاده نمایید که طریقه ی مصرف آن نیز بسیار ساده بوده و برای شرکت های تولید مواد غذایی ، فرایند های شستشو ، پوستگیری ، اسلایس و ... را حذف نموده و موجب صرفه جویی در زمان تولید میگردد. علاوه بر این استفاده از بادمجانیکه خشک شده وقتی به صورت عمده خریداری میکنید ، خط تولید شما را از نوسان قیمت بازار و یا کمبود آن در برخی از فصول سال در امان نگه میدارد.

انواع:

همان طور که گفتیم تولید و

فروش ادویه قیمه

در مجموعه ی ما به صورت سفارشی صورت میگیرد از این رو میتوانید موارد زیر را مطابق با نیازتان تعیین نمایید :

- مواد تشکیل دهنده
- نسبت ترکیب مواد
- سایز دانه بندی
- و ...

کاربرد ها:قیمت ادویه قیمه

:


با توجه به این که اساس کار ما عمده فروشی است و علاوه بر این ، شما به صورت مستقیم از کارخانه و بدون واسطه خرید میکنید ، با توجه به کیفیت ، محصولات ما قیمت مناسبی نسبت به سایر فروشندگان خواهد داشت.

توجه داشته باشید که گفتیم " با توجه به کیفیت " . این مطلب به منزله ی این است که نمیتوان محصول با کیفیت ما را که مواد اولیه ی آن ( سبزی و صیفی جات ) مرغوب و درجه یک بوده ، پاک شده ، شسته و ضد عفونی شده ، و در شرایط کاملا بهداشتی و استریل شده تولید شده و به صورت پودر درآمده را با محصولی که مشخص نیست در چه شرایطی و به چه شکلی تولید شده مقایسه نمود.
زیرا در برخی از کارگاه های تولیدی از مواد اولیه ی سال قبلی ، با درصد ساقه ی بالا ، بدون شستشو و به صورت مخلوط شده با مواد ارزان قیمت تری استفاده میکنند که قیمت نهایی خود را کاهش دهند.

لازم به ذکر است که محصولات تولید شده در ویشکو ، دارای ضمانت خلوص بوده و از هیچ گونه رنگ دهنده و طعم دهنده ای استفاده نمیشود.

همچنین اگر تمایل به خرید ادویه قیمه به صورت عمده داشته باشید ، میتوانیم برگه ی آنالیز آزمایشگاهی نیز ارائه کنیم.

مجوزها و قابلیت ها:

- مجوز بهداشت
- نشان سیب سلامت
- ISO 9001:2015
- ISO 14001:2015
- ISO 22000:2018
- ISO 45001:2018
- HACCP

فرایند تولید و فروش ادویه قیمه :صادرات :

علاوه بر خرید عمده ادویه قیمه ، میتوانید انواع سبزی خشک ، میوه خشک و صیفیجات خشک را به صورت اسلایس ، پودر و گرانول به منظور ارسال به سایر کشور ها از ویشکو خریداری نمایید.
در این راستا ما گواهی مبدا و گواهی بهداشتی محصولات را نیز تقدیمتان میکنیم.
همچنین میتوانید شکل ظاهری اقلام ، وزن بسته ها ، نوع بسته بندی ، مفاد لیبل و ... را سفارشی سازی نمایید.

بسته بندی های قابل ارائه:استریل سازی

اگر قصد تهیه چاشنی قیمه به صورت استریل شده دارید ، میتوانیم پس از تولید ، محصول را روانه پرتودهی کنیم. اما این امر نیازمند توجه به دو مورد است :

- صبر و شکیبایی ( زیرا معمولا سازمان انرژی اتمی شلوغ بوده و در نوبت قرار خواهید گرفت )
- هزینه ( شامل رفت و برگشت بار از کارخانه به سازمان به علاوه تعرفه ی خود سازمان انرژی اتمی برای پرتودهی که به قیمت ادویه قیمه افزوده میشود )

سایر محصولات

به غیر از ادویه یا چاشنی قیمه میتوانید محصولات زیر را نیز از ویشکو تهیه نمایید :

نحوه سفارش :

میتوانید همه روزه حتی در روزهای تعطیل سال و به صورت 24 ساعته با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید و با کارشناسان در باب دریافت قیمت ، دریافت اطلاعات محصول ، تنظیم قرار ملاقات حضوری جهت عقد قرارداد خرید و یا خرید به صورت غیر حضوری مذاکره نمایید.
شماره های تماس

09904162901

09204162901
اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram