menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید

تولید غذای حیوانات

تولید غذای حیوانات شرکت تولیدی غذای حیوانات خانگی
ویشکو تولیدکننده ی انواع مواد اولیه مورد نیاز برای تولید غذای حیوانات مختلف می باشد . اگر شما در زمینه ی تهیه و تولید این نوع از محصولات فعالیت دارید ، براحتی می توانید مواد مورد نیاز برای تولید غذاهای مختلف برای پرندگان ، چارپایان و حیوانات خانگی مانند سگ ، گربه و... را از مجموعه ی بزرگ ویشکو تهیه نمائید.

برخلاف تصور بسیاری از مردم که بر این باورند که برای تولید غذای حیوان ( مخصوصا حیوان خانگی ) از مواد بی کیفیت و غیر قابل استفاده برای انسان استفاده می شود ، در صورتی که اصلا این طور نیست و ما از بهترین مواد غذایی برای تهیه این محصول استفاده میکنیم. بسیاری از حیواناتی که در منازل نگهداری میشوند نیاز به غذای های با کیفیتی دارند تا سلامتیشان حفظ شود تا دچار بیماری های مختلف نشوند و نگهداری از آنها در منزل ممکن باشد.

در تولید غذای حیوانات مختلف توجه زیادی به میزان مواد معدنی ، ویتامین ها ، پروتئین ها ، چربی و کربوهیدارت ها میشود تا نیاز های بدنشان به میزان مورد نیاز تامین شود و از دریافت موادی که برای بدن حیوان مضر بوده و یا نباید از حدی بگذرد ، خودداری شود.

از چه موادی در تهیه غذای حیوانات استفاده میگردد؟
با توجه به حیوان مورد نظر که میتواند از گربه سانان ، سگ ها ، پرندگان و ... باشد ، مواد بکار رفته متفاوت میباشد اما به طور کلی میتوان گفت از انواع غلات و حبوبات ، میوه ها و سبزیجات و صیفیجات خشک شده استفاده میشود که میزان ترکیبات هر کدام از آنها ، نیاز به انجام آزمایشات مختلف بر روی آنها دارد تا بتوان به درصد مناسبی از مواد برای مخلوط کردن آنها رسید.

تولیدکننده غذای حیوانات

علاوه بر توجه به میزان مواد مغذی داخل هرکدام از مواد به کار رفته ، بایستی به طعم و مزه ی آن نیز توجه زیادی نماید تا محصول تولید شده ، مورد پسند حیوان مورد نظر قرار بگیرد و اشتیاق به خوردن آن غذا نشان دهند.
بررسی کیفیت محصول
یکی از از مهم ترین امور در زمینه ی تولید غذای های حیوان ، انجام تست ها و آزمایشات لازم میباشد ، این محصولات بایستی تحت نظر واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه به طور مداوم و در مراحل مختلف تولید ، مورد بررسی و آزمایش قرار بگیرند.
ویشکو با استفاده از یک آزمایشگاه مدرن و با استفاده از نیروهای با دانش و مجرب در این زمینه ، کیفیت محصولات ، سطح میکروبی و میزان مواد مغذی موجود در محصول را بررسی مینمایند.

برای تولید این محصولات ما از بهترین و با کیفیت ترین مواد خوراکی استفاده می کنیم و به همین جهت میباشد که ما به عنوان برترین

شرکت تولیدی غذای حیوانات خانگی

در ایران و منطقه شناخته شده ایم.

مراحل تولید
در اینجا به اختصار چند مرحله از نحوه ی تولید

مواد اولیه غذای حیوانات

را شرح می دهیم .
همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره کردیم ، بخش تامین شرکت برای تامین مواد مورد نیاز ، بهترین و با کیفیت ترین مواد را خریداری مینمایند. حال با توجه به اینکه آن ماده ی غذایی نیاز به چه تغییرات و یا فرآوری دارد ، عملیات مربوط به آن بر رویش انجام میگیرد.

برای مثال اگر محصول مورد نظر سیب زمینی ، لبو یا انواع میوه باشد ، شرکت تولیدی غذای حیوانات خانگی بایستی در ابتدا به طور کامل محصول را شسته شده و ضد عفونی نماید. در بعضی از مواد نیاز به گرفتن پوست محصول میباشد که انجام این مراحل تماما توسط ماشین آلات پیشرفته صورت میگیرد.

بعد از این مرحله ، مواد ذکر شده توسط دستگاه درایر پیشرفته ، کاملا خشک شده و با توجه به سفارش در سایز مورد نظر مشتری خرد یا آسیاب میشوند. در این بین همکاران ما در بخش آزمایشگاه از محصول نمونه برداری کرده و تست های لازم را انجام می دهند.
همانطور که ملاحظه کردید ، وجود این خط مکانیزه و پیشرفته در ویشکو ، موجب گردیده تا محصولاتی بی نظیر برای تولید انواع غذاها و تشویقی های عالی برای حیوانات خانگی و غیر خانگی محیا گردد و موجب شود تا این مجموعه به عنوان برترین تولیدکننده غذای حیوانات در ایران شناخته شود.

نحوه ی خرید از ویشکو
جهت خرید محصول راههای مختلفی جلوی راه مشتریان قرار داده ایم تا هر کدام مورد پسندشان بود را برگزینند. خرید به صورت حضوری ، یکی از راههای خرید از این فروشگاه میباشد که مورد پسند بسیاری از خریداران است. برای مراجعه بصورت حضوری حتما از قبل با همکاران ما در واحد فروش هماهنگی های لازم را صورت دهید.
راه دوم که بسیار راحت تر است و از هر کجای ایران که باشید به راحتی میتوانید سفارش خود را ثبت کنید ، سفارش بصورت تلفنی می باشد. در این روش فقط کافیست در هر ساعت از شبانه روز که میخواهید تماس گرفته و سفارش خود را نهایی نمایید.
در صورت نیاز میتوانید با مهندسین فروش ما تماس گرفته و میتوانید محصولات موردنیازتان را بصورت کاملا سفارشی و دقیقا همان چیزی را که میخواهید سفارش دهید. جهت دریافت قیمت محصولات و یا تولید غذای حیوانات با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

شماره های تماس

09904162901

09204162901فروشندگان و تولیدکنندگان انواع خشکبار جهت فروش محصولات خود میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .

close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین