خرید رزماری خشک

خرید رزماری خشکفروش رزماری خشک
رزماری یا اکلیل کوهی را میتوانید بدون واسطه و به صورت مستقیم از ویشکو خریداری نمایید. ما در کارخانه ، گیاه تازه ی رزماری را پاک و در 6 مرحله شسته و ضد عفونی نموده و در نهایت با درایر های صنعتی خشک میکنیم.

لازم به ذکر است ، با توجه به این که تولیدات ما مطابق با نیاز مشتریان صورت میپذیرد ، میتوانید شکل ظاهری محصول ، پارامتر های آزمایشگاهی ، نوع بسته بندی و ... را مشخص کنید تا مطابق با آنچه نیاز دارید تولید کنیم. همچنین میتوانید علاوه بر این محصول ، انواع سبزی ، میوه و صیفی جات خشک ( اسلایس ، گرانول ، پودر ) را به صورت عمده از مجموعه ی ما تهیه نمایید.

انواع رزماری خشک :

فروش رزماری خشک

شده در ویشکو میتواند به اشکال زیر باشد :


کاربرد های رزماری :ویشکو ، آماده همکاری با کارخانجات صنایع غذایی ( لبنیات ، چیپس و پفک ، کیک و کلوچه ، ماکارونی و ... ) ، شرکت های بسته بندی سبزی خشک و ادویه ، صادر کنندگان ، شرکت های پخش خشکبار ، هایپر مارکت ها و عطاری ها و سایر افرادی که در زمینه سبزی ، صیفی جات ، میوه خشک شده و ادویه به صورت عمده فعالیت میکنند میباشد.

برای اطلاع از قیمت ، دریافت تصاویر و نمونه ، تنظیم قرار ملاقات حضوری جهت عقد قرارداد خرید رزماری خشک و سایر محصولات ، میتوانید همه روزه حتی در ایام تعطیل سال و به صورت 24 ساعته با ما در تماس باشید. کارشناسان ما در بخش فروش ، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.

مجوزها و قابلیت ها:

- مجوز بهداشت
- نشان سیب سلامت
- ISO 9001:2015
- ISO 14001:2015
- ISO 22000:2018
- ISO 45001:2018
- HACCP

فرایند تولید:صادرات :

اگر قصد خرید عمده رزماری خشک جهت صادرات دارید ، ما میتوانیم گواهی مبدا و گواهی بهداشت و آنالیز آزمایشگاهی آن را ارائه دهیم.

سایر مشخصات فنی ، شکل ظاهری ، نوع بسته بندی ، مفاد لیبل و ... را نیز میتوانید سفارشی سازی نمایید تا مطابق با آنچه نیاز دارید تولید نماییم.

بسته بندی های قابل ارائه:استریل سازی

فروش رزماری خشک در مجموعه ی ما به صورت استریل شده نیز صورت میگیرد.
اما باید توجه داشته باشید که این امر فرایندی زمان بر بوده و در نوبت قرار خواهید گرفت و هزینه ای نیز در بر دارد که شامل تعرفه ی خود سازمان انرژی اتمی و هزینه رفت و برگشت بار از کارخانه به سازمان میباشد که به قیمت نهایی محصول افزوده میگردد.

سایر محصولات

علاوه بر خرید رزماری خشک شده میتوانید سایر سبزیجات ، میوه و صیفیجات خشک را به صورت اسلایس ، پودر و گرانولی از ویشکو تامین نمایید. از جمله :
- سبزی معطر خشک
- ترخون
- ریحان
- مرزه
- شنبلیله

میتوانید لیست کامل اقلام تولید شده در کارخانه ی ما را در بخش محصولات سایت مشاهده نمایید. علاوه بر این ، اگر محصول خاصی مد نظرتان است که در لیست ما نیست میتوانید سفارش دهید تا برایتان خشک کنیم یا در حجم های انبوه ، میوه و تره بار تازه را برایمان ارسال نمایید تا به صورت کارمزدی خشک کنیم.
شماره های تماس

09904162901

09204162901

خواص رزماری

:
اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram