خرید لیمو ترش خشک

خرید لیمو ترش خشکفروش لیمو ترش خشک
ویشکو ، کارخانه ی تولید انواع میوه ، سبزی و صیفی جات خشک شده به صورت اسلایس ، گرانول و پودر است که مطابق با نیاز مشتریان و بر اساس پارامتر های آزمایشگاهی و مشخصات فنی و ظاهری که مد نظر مشتری میباشد اقدام به تولید میکند.

ما در این مجموعه ی بزرگ ، به دنبال رفع نیاز کارخانجات صنایع غذایی ، شرکت های بسته بندی ، صادرکنندگان ، شرکت های پخش مواد غذایی و سایر اقشار جامعه که به نحوی در زمینه تولید و فروش مواد غذایی فعالیت دارند هستیم. در واقع ، همه ویشکو را به عنوان یک تامین کننده مواد اولیه برای تولید مواد خوراکی و غذایی می شناسند.

برای مثال ما مواد اولیه ی مورد نیاز برای تولید غذاهای آماده و نیمه آماده ، کنسرویجات ، کیک و شیرینی ، لبنیات و ... را تولید و عرضه میکنیم. اقلامی از جمله :
- پودر سیب زمینی
- پودر پیاز
- گوجه خشک
- هویج خشک
- پیازچه خشک
- و ....

اگر به غیر از خرید پودر لیمو ترش به دنبال اقلام خشک شده ی دیگری هستید میتوانید در منوی سایت ، وارد بخش محصولات شوید.

انواع لیموی خشک :

لیموی ترش خشک شده را میتوانیم به اشکال زیر تولید کنیم :


کاربرد لیمو ترش خشک شده :

خرید عمده لیمو ترش خشک

عمدتا برای مصارف زیر صورت میگیرد :


مجوزها و قابلیت ها :

تولید و

فروش لیمو ترش خشک

به صورت کاملا بهداشتی صورت گرفته و محصولات ویشکو دارای مجوزات زیر می باشد :

- مجوز بهداشت
- نشان سیب سلامت
- ISO 9001:2015
- ISO 14001:2015
- ISO 22000:2018
- ISO 45001:2018
- HACCP

صادرات چیپش لیمو و پودر آن :

اگر قصد خرید لیمو ترش خشک برای صادرات به سایر کشور ها را دارید ، میتوانید آنالیز های مربوط به کشور مقصد ، نوع بسته بندی ، شکل ظاهری محصول و ... را با ما در میان بگذارید تا مطابق با همان موارد تولید کنیم.

بسته بندی های قابل ارائه:مشخصه های فنی و آنالیز :

برای آن دسته از خریدارانی که نیاز به برگه آنالیز محصول دارند ، همراه با نمونه و خود بار ، آنالیز بهداشتی نیز ارسال میگردد.

علاوه بر این در راستای خدمت بهتر و برای آنکه بدانیم دقیقا چه پارامتر هایی مورد نیازتان است ، میتوانید آنالیز مدنظر خودتان را برایمان ارسال نمایید تا مطابق با آن تولید کنیم.

استریل سازی :

در صورتیکه قصد خرید عمده لیمو ترش خشک به صورت استریل شده دارید ، در ابتدا باید بگوییم که محصولاتی که در کارخانه ی ما تولید میشود در شرایط کنترل شده و محیطی کاملا استریل شده می باشد. اما برخی محصولات که ممکن است پس از بسته بندی و در حین مصرف ، آلودگی محیط را به خود جذب کنند و یا برای محصولات غذایی حساس از جمله لبنیات و ... مصرف شوند را میتوانیم روانه ی پرتودهی با اشعه گاما در سازمان انرژی اتمی کنیم.

اما این امر مستلزم توجه به موارد زیر می باشد :
- صبر و شکیبایی ( زیرا عموما سازمان شلوغ بوده و در نوبت قرار میگیرد. حداقل دو هفته طول میکشد )
- هزینه ای شامل تعرفه ی خود سازمان انرژی اتمی و هزینه حمل و نقل به قیمت نهایی محصول افزوده خواهد شد

سایر محصولات :

علاوه بر

خرید پودر لیمو ترش

و اسلایس آن میتوانید انواع میوه ، سبزی و صیفی جات خشک شده را از ویشکو تامین نمایید. برخی از محصولات را میتوانید در زیر مشاهده نمایید :

- آلو خشک
- زیتون خشک
- پودر زغال اخته
- عناب
- قیسی

خواص لیمو ترش خشک

:
برای خرید لیمو ترش خشک به صورت عمده و یا انبوه در تناژ های بالا ، میتوانید همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی در روزهای تعطیل سال ، با ما در تماس باشید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی 24 ساعته در زمینه دریافت مشاوره خرید ، دریافت نمونه ، تنظیم قرار ملاقات حضوری جهت عقد قرارداد و ارسال مشخصات محصول و قیمت به شما عزیزان هستند.
شماره های تماس

09904162901

09204162901
اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram