menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید

فروش بادام درختی

فروش بادام درختی
فروش مغز بادام

فروش مغز بادام

فروشگاه ویشکو عرضه کننده انواع بادام درختی و مغز بادام با قیمت مناسب میباشد. فروشگاه با ارائه بادام در کیفیت های مختلف نیاز های مشتریان در زمینه خرید و فروش بادام درختی را مرتفع مینماید.
بادام درختی علاوه بر طعم و مزه دلپذیرش از قیمت مناسب تری نسبت به سایر آجیل ها مانند پسته و بادام هندی برخوردار است از اینرو مورد استقبال بیشتری قرار میگیرد. ارتباط با کشاورزان و

خرید عمده بادام درختی

از آنها سبب

فروش عمده بادام درختی

با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه میگردد.

ایران در زمینه تولید بادام جایگاه بسیار مناسبی دارد و انواع مختلش در ایران تولید میشود. بادام از لحاظ تغذیه بسیار مقوی و دارای طعم لذیذ میباشد. انواع مختلف بادام های وارداتی نیز در کشور یافت میشود که از نظر شکل ظاهری زیبایی و یکدستی بیشتری نسبت به مدلهای ایرانی آن دارد.
از مشتریان عمده بادام میتوان شرکت های تولید کیک و تنقلات مغزدار ، خشکبار فروش ها ، شیرینی پزی ها ، آشپزخانه های صنعتی را نام برد و همچنین مورد استفاده در صنعت دارو سازی و لوازم آرایشی بهداشتی میباشند. قیمت فروش بادام درختی

قیمت بادام درختی

به عواملی زیادی بستگی دارد که میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
- سایز محصول
- رنگ آن
- امساله یا پارساله بودن آن
- درصد تلخی
- میزان شکستگی
- نوع بادام

خرید مغز بادام


اگر کشاورز و تولیدکننده بادام هستید میتوانید جهت فروش محصولات خود با فروشگاه ویشکو تماس حاصل فرمایید . ما جهت تامین سفارشات خود خرید عمده بادام درختی در ظرفیت های بالا داریم. انواع مختلف بادام در ایران :
- بادام کاغذی( منقا یا سفید )
- مامایی
- بادام سنگی
- شاهرودی
- کوهی
-بادام تلخ
- و ...
هر کدام از کیفیت و قیمت متفاوتی برخوردار است. بیشترین میزان تولید نیز از نوع بادام سنگی بوده که از قیمت پایین تری نیز برخوردار میباشد.از دیگر ویژگی های آنها برای مثال میتوان بادام مامایی را با توجه به کیفیت عالی آن بهترین نمونه برای صادرات نام برد که بیشتر در چهار محال بختیاری کشت میگردد و یا نوع کاغذی به دلیل پوست نازک آن برای استفاده به عنوان آجیل بیشتر مورد استفاده اند همچنین نوع سنگی به لحاظ قیمت مناسبترین بوده که برای صنعت داروسازی و آرایشی و بهداشتی استفاده می شود. فروش عمده بادام درختی
اگر قصد

خرید بادام درختی

در تناژ بالا و به صورت عمده را دارید با فروشگاه ویشکو تماس بگیرید و قیمت روز این محصول را دریافت نمایید. شما میتوانید با خرید بادام درختی از این فروشگاه به صورت مستقیم از کشاورزان خرید نمایید. این محصول به کشورهای زیادی صادر میشود ، در صورتی که قصد صادرات بادام دارید میتوانید با کیفیت ترین آن را با قیمت عالی از ویشکو تهیه نمائید.
نوع بسته بندی با توجه به سفارش مشتری تعیین می شود معمولا در کیسه های 10 ، 20 ، 30 ، 40 کیلویی بسته بندی می گردد.
تولید کنندگان و فروشندگان جهت فروش محصولات خود میتوانند با فروشگاه همکاری نمایند .
فروشندگان و تولیدکنندگان انواع خشکبار جهت فروش مغز بادام و سایر محصولات خشک میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .
09904162901
09204162901
فروش عمده بادام درختی
خرید بادام درختی
برخی از

خواص بادام درختی

:
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین