خرید سنجد

خرید سنجدفروش سنجد
یکی از محصولاتی که میتوانید به صورت عمده از ویشکو خریداری نمایید ، سنجد است که شامل سه مدل میباشد از جمله :

- آسیابی : ( عمدتا از سنجدهای ریز و نقلی برای آسیاب استفاده میشود )
- خوراکی : ( سنجدیکه دارای سایز متوسط باشد با عناوین آجیلی ، صادراتی ، قرمز درشت ، خرمایی ، نقلی ، گوشتی و ...شناخته میشود که از لحاظ شکل ظاهری متفاوت اند )
- تزئینی : ( سنجد های کشیده بیضی و درشت )

همان طور که میدانید در بسیاری از مناطق ایران این محصول کشت میشود. برای مثال : بناب ، خراسان ، کرمان ، زنجان ، سبزوار ، بیرجند ، شاهرود ، فردوس ، قائن ، مشهد ، سمنان ، ملایر و ...

فروش سنجد در مجموعه ی ما به این صورت است که محصول را از باغات مد نظر در اقصی نقاط کشور جمع آوری کرده و در کارخانه ، پاک ، سورت و بسته بندی میکنیم. از این رو میتوانید به صورت سفارشی ، نوع ، سایز ، شکل ظاهری و سایر مشخصاتی که در نظر دارید را با ما درمیان بگذارید تا مطابق با همان تامین نماییم.

انواع :

مجموعه ی ما میتواند این محصول را به اشکال زیر تولید نماید :
اگر قصد

خرید پودر سنجد

دارید ، بهتر از فقط از مراکز معتبر اقدام نمایید. زیرا در بسیاری از تولیدی ها ، این محصول را به صورت ناخالص ( ترکیب شده با آرد و ... ) ، ترکیب بار کهنه و مانده با بار تازه ، آسیاب شده ی سنجد های کرم زده و ... تولید میکنند.
یکی از مزیت های خرید از ویشکو ، مطمئن بودن از کیفیت بار است که در مطالب زیرین به مجوزات ، آنالیز آزمایشگاهی ، استریل سازی و ... پرداخته ایم.

کاربرد ها :تشخیص و خرید سنجد با کیفیت :مجوزها و قابلیت ها :

مجوز بهداشت - نشان سیب سلامت
- ISO 9001:2015
- ISO 14001:2015
- ISO 22000:2018
- ISO 45001:2018
- HACCP

بسته بندی های قابل ارائه :

- اگر تمایل به

خرید عمده سنجد

داشته باشید ، ما آن را میتوانیم در کیسه های 5 تا 10 کیلویی سفید رنگ متالایز ضد رطوبت بسته بندی کنیم که علاوه بر پیشگیری از کلوخه شدن بار به خاطر جذب رطوبت محیط ، مانع از خروج عطر آن و ماندگاری بیشتر میشود.
- بسته های سلفونی 50 تا 250 گرمی
- پاکت های مقوایی
- بسته های سلفنونی 1 کیلویی
- ظروف پت
- ظرف های یکبار مصرف درب دار
- ظرف های یکبار مصرف وکیوم شده
- و ...

مشخصه های فنی و آنالیز :

برای آن دسته از مشتریانی که قصد خرید پودر سنجد و یا درسته ی آن به صورت عمده ( تناژ) داشته باشند ، در صورت نیاز ، برگه آنالیز آزمایشگاهی نیز ارائه میکنیم.

استریل سازی

در صورت نیاز ، میتوانیم محصول را روانه پرتودهی در سازمان انرژی اتمی کنیم تا به صورت کاملا استریل شده در بیاید. اما این امر منوط به نکات زیر است :

- پرتودهی شامل هزینه است که تعرفه آن مطابق با نرخ اعلام شده توسط سازمان انرژی اتمی بوده به علاوه هزینه رفت و برگشت بار از کارخانه به سازمان که به قیمت نهایی محصول افزوده میشود.
- این امر ، نیازمند صبر و شکیبایی است. زیرا نوبت دهی آن زمان بر بوده و حداقل دو هفته ای طول میکشد که مدت زمان پرتودهی خارج از کنترل ماست.

سایر محصولات :

علاوه بر سنجد میتوانید محصولات زیر را از ویشکو تهیه نمایید :

- عناب
- زرشک
- میوه خشک های حبه ای
- قیسی
- زغال اخته خشک


ارتباط با ما :

برای خرید سنجد به صورت درسته ، پودر ، گرانول ، حبه ، میتوانید همه روزه ، حتی در ایام تعطیل سال و در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان ما در تماس باشید. نحوه ارتباط با ما :

تماس تلفنی و پیامک
واتساپ ، تلگرام
اینستاگرام با آیدی @vishcoo
شماره های تماس

09904162901

09204162901

خواص سنجد

:
اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram