menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید

فروش فندق

فروش فندق
فروش عمده فندق

فروش عمده فندق


فروشگاه خشکبار ویشکو عرضه کننده با کیفیت ترین انواع آجیل ایرانی و وارداتی می باشد.
از محصولاتی که در فروشگاه توجه ویژه ای به آن شده میتوان به فندق ، پسته ، بادام ( درختی زمینی و هندی ) اشاره نمود.

خرید عمده فندق

:

اگر قصد خرید فندق به صورت جزئی و عمده و تهیه آن به صورت دائم از یک فروشگاه معتبر را دارید بهتر است با کارشناسان ما تماس گرفته و قیمت به روز انواع محصولات را دریافت نمایید.

خرید فندق

بدون هیچگونه واسطه و با قیمت مناسب را با ویشکو امتحان نمایید. بسته بندی در وزن های مختلف و مطابق با سفارشات مشتریان صورت میپذیرد. همچنین اگر تمایل به صادرات این محصول به خارج از کشور را دارید ما در این راه شما را یاری خواهیم رساند. از کشورهای خواهان فندق ایران میتوان به عراق ، افغانستان و روسیه اشاره نمود.
از شهرهایی که بیشترین تولید را دارند میتوان گیلان و قزوین را نام برد.
فروش عمده فندق
با توجه به علاقه مردم به مصرف فندق به خاطر طعم دلنشین آن ، این محصول از فروش بالایی برخوردار است که بخش اعظم آن در عید نوروز و سایر اعیاد ملی و مذهبی میباشد. قرارگیری این آجیل خوش طعم در کنار پسته ، بادام درختی و هندی و تشکیل آجیل چهار مغز را میدهد که از محبوبیت بالایی برخوردار است.
از دیرباز خرید و فروش فندق و صادرات انواع مواد غذایی ایران به کشورهای همسایه مرسوم بوده به همین دلیل ما نیز در این راه قدم برداشته و در صورت نیاز مشتریان آجیل درجه یک و با قیمت عالی را برایشان آماده ارسال مینماییم
این نوع از آجیلجات بیشتر در منطقه های کوهستانی کشت و تولید میشود. دارای انواع مختلفی بوده که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارا می باشند. فندق به دو صورت در بازار دیده میشود :
- با پوست
-مغز فندق
که به صورت بو داده شده و خام مصرف میگردد. در هنگام خرید عمده فندق به موارد زیر توجه نمایید:
- نازک و ضخیم بودن پوستش
- طعم و مزه مغز آن
- کوچکی و بزرگی مغز آن
- امساله یا پارساله بودنش
- رنگ آن

جهت خرید عمده فندق با پایین ترین قیمت میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و علاوه بردریافت قیمت ، درخواست نمونه نمایید.
از فندق علاوه بر مصرف به صورت تنقلات و آجیل در صنایع شیرینی و شکلات پزی و صنایع دارویی و شیمیایی استفاده می شود.
قیمت فروش فندق ویشکو به نسبت قیمت آن در شرکت های دیگر بسیار مناسب تر می باشد. تولید کنندگان و فروشندگان جهت فروش محصولات خود میتوانند با فروشگاه همکاری نمایند .
فروشندگان و تولیدکنندگان انواع خشکبار جهت فروش محصولات خود میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .
09904162901
09204162901
خرید عمده فندق
خرید فندق
برخی از

خواص فندق

:
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین