menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید
تاثیرات استفاده از گوشت

کاهش استفاده از گوشت

تاثیرات استفاده از گوشت :
اخیراً درباره تأثیر منفی خوردن بیش از حد گوشت بسیار گفته شده است. علاوه بر افزایش ریسک ابتلا به برخی سرطانها ، همچنین تأثیر زیست محیطی کشاورزی فشرده و انتشار کربن کشاورزی نیز یک نگرانی جدی است . با این وجود ، برای ایجاد تفاوت مثبت لازم نیست که سبزیجات را تغییر دهید - در عوض هنگام خرید و پختن گوشت گزینه های متفکری را انتخاب کنید. در اینجا چگونه است ...
گوشت کمتری بخرید
این ممکن است واضح باشد ، اما خرید و کاهش استفاده از گوشت از بهترین کارهایی است که می توانید هم برای محیط زیست و هم برای سلامتی ما انجام دهید . ما تقریباً همه مقصر هستیم که بیش از حد روی صفحات خود قرار می گیریم و اغلب هدر می رود ، بنابراین خریدن کمتر و استفاده کمتر از گوشت می تواند به کاهش ضایعات کمک کند و از کنترل بهتر قسمت نیز در عین حال پایین آوردن تأثیرات محیطی ما نیز کمک کند. به جای انتخاب گوشت سوپرمارکت از قبل بسته بندی شده که در آن از نظر کمیت انتخاب بسیار کمی دارید ، سعی کنید از یک قصاب محلی یا یک مزرعه محلی خریداری کنید که در آن دقیقاً چقدر دوست دارید مشخص کنید. شما از این طریق استفاده پلاستیکی خود را نیز کاهش می دهید.
به طور خاص ، گوشت گاو کمتری بخرید - به عنوان تولیدکننده متان ، گاوها در مقایسه با هر نوع دیگر دام بیشترین تأثیر را روی آب و هوای ما دارند. در حقیقت داده ها حاکی است که گاوها معادل 16 کیلوگرم دی اکسید کربن را برای هر کیلو گوشت تولید شده آزاد می کنند. جالب اینجاست که ، گوسفندان نیز در هر کیلو گوشت تولید شده در 13 کیلوگرم CO2 کاملاً قابل توجه است.
وعده های غذایی فله ای را با سبزیجات اضافی (عدس و حبوبات علاوه بر غذاهایی مانند اسپاگتی ) نیز بخورید ، و حداقل یک روز در هفته را در نظر بگیرید که اصلاً گوشت نخورید. سبزیجات "گوشتی" مانند قارچ و بادمجان گزینه های خوبی برای استفاده در این روزها هستند و دستور العمل های زیادی برای شام های گیاهی دلچسب وجود دارد. غذاهایی که از ادویه و گیاهان زیادی استفاده می کنند نیز می توانند در غیاب گوشت به شما بپردازند ، زیرا برای لذت بردن از طعم های جسورانه مشغول استفاده بیش از حد خواهید بود.
گوشتی را انتخاب کنید که از نظر اخلاقی تولید شده باشد
هنگام خرید گوشت ، دام های تولید شده توسط کشاورزان اخلاق را با استفاده از روش هایی در مقیاس کوچکتر که موجب رفاه حیوان می شود ، انتخاب کنید. این بدان معنی است که از حیوانات مزرعه پرهیز می کنید ، که به سادگی با بالاترین بازده و سود ممکن پرورش می یابند و اغلب پر از آنتی بیوتیک می شوند (چیزی که به طور فزاینده ای تهدیدی برای سلامتی انسان است ). به دنبال گوشت هایی با مجوز معتبر رفاه حیوانات باشید تا ذهن خود را در حالت استراحت قرار دهید. محصولات محلی خریداری شده در مکان هایی مانند فروشگاه های مزرعه ، فروشگاه های ارگانیک یا قصابان با کیفیت خوب معمولاً با این دستورالعمل های اخلاقی در ذهن ساخته می شوند.

استفاده کمتر از گوشت

گوشت را از دامهایی که از منابع محلی تغذیه می شوند انتخاب کنید
بسیاری از حیواناتی که برای گوشت خود پرورش داده می شوند از پروتئین های گیاهی تغذیه می شوند که بطور خاص برای این منظور پرورش داده می شوند و وارد می شوند. متأسفانه ، بسیاری از زمین های عظیم در کشورهایی مانند برزیل و پاراگوئه تحت تأثیر این امر قرار گرفته اند - با قطع شدن جنگل ها و جوامع به حرکت در آمده اند تا راهی برای برداشت محصولات زراعی باشند. برای کم کردن رد پای محیطی ، گوشت را از دامهایی که رژیم غذایی از منابع غذایی محلی و خانگی تهیه شده اند ، انتخاب کنید. این امر تأثیر محیطی حمل و نقل خوراک را کاهش می دهد. مواردی که از محصولات جانبی و زباله های غذایی تغذیه می شوند ، به جای اینکه مواد غذایی مخصوصاً برای آنها پرورش یابد ، بسیار پایدارتر هستند. حیوانات تغذیه شده با مرتع همچنین به حفظ کربن در خاک کمک می کنند - یکی دیگر از مزایای محیطی.
از هر قسمت از گوشت استفاده کنید
با استفاده از هر قسمت از کالایی که خریداری می کنید کمتر زباله تولید کنید. هدر رفت مواد غذایی یک مشکل بزرگ است و اعتقاد بر این است که در سرتاسر جهان ، خانوارها هر ساله حدود 570،000 تن گوشت تازه را دور می اندازند (طبق کتاب Farmageddon ، این معادل 50 میلیون مرغ و 100000 گاو است )
به عنوان مثال استخوان های حیوانات می توانند برای سوپ ها و آبگوشت ها غذایی شگفت انگیز ایجاد کنند ، و چیزهایی مانند پوست مرغ (که بسیاری از افراد آن را حذف می کنند) هنگام ترد بودن ، طعم خوشمزه می دهند. همچنین برخی از برش های گوشتی که از گوشت کمتری استفاده می شود را از قصاب های محلی خود در نظر بگیرید ، که به آنها کمک می کند تا حیواناتی را که خریداری می کنند کمتر هدر دهند. ران مرغ نسبت به سینه ها طعم دهنده تر است (حتی اگر دومی تمایل به محبوبیت بیشتری داشته باشد) و به خوبی پخته می شود.
فراموش نکنید که از فریزر خود نیز استفاده کنید - می توانید بخشهایی از وعده های غذایی پخته شده خانگی یا حتی نیمی از بسته های خرد شده یا یک مرغ را فریز کنید ، اگر فکر نمی کنید فوراً به آن احتیاج دارید. فقط به یاد داشته باشید که گوشت را به طور مناسب یخ زده و بپزید ، و در حالت ایده آل آن را بیش از سه ماه در فریزر خود نگذارید.

بر چسب ها :

گوشت کمتری بخرید

-

پروتئین های گیاهی

-
خرید گوشت کمتر
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین