نکات مهم برای ایمن ماندن در برابر کرونا

نکاتی برای در امان ماندن از کرونا

در اینجا به بررسی نکات مهم برای ایمن ماندن در برابر کرونا میپردازیم
فاصله خود را با دیگران در فروشگاه مواد غذایی حفظ کنید . تمرین این نکات می تواند هنگام بیرون رفتن از منزل خطر خود را به حداقل برساند.
علاوه بر نکات زیر ، این مهم است که هر بار که در خارج از خانه هستید به دوری از دیگر افراد بپردازید و در هر فرصتی شستشوی کامل دستان خود را انجام دهید .
فاصله گرفتن از اجتماع می تواند به معنای هر چیزی باشد از قرنطینه در خانه و خودداری از دیدن دوستان در خارج از خانه و خانواده به صورت شخصی و نگه داشتن مرز بین شما و دیگران هنگام بیرون آمدن.
تمرین نگه داشتن فاصله 6 فوت از افراد خارج از خانه و حفظ فاصله در صف فروشگاه های مواد غذایی الزامی میباشد
اگر مشاغل شما هنوز باز است ، به هر حال فاصله اجتماعی را تمرین کنید - اطمینان حاصل کنید که اگر در آن ناهار خوری قرار دارید دور از سایر مراجعین نشسته باشید.
اگر شما نیاز دارید که فاصله بیشتری بین خود و شخص دیگری برقرار کنید ، قدمی به عقب بردارید یا از آنها بخواهید مودبانه حرکت کنند.

ویروس کرونا

نگاه کنید که تلفن خود را در کجا قرار داده اید
در حالی که ما استفاده از دستمال مرطوب ضد عفونی کننده را بر روی تلفن ها بکار میبریم اما ، ایده هوشمند دیگر این است که از قرار دادن دستگاه خود بر روی سطوح جلوگیری کنیم.هرچه کمتر تلفن خود را در معرض سطوح مشترک قرار دهید .
وقتی در هر مکانی با یک سطح مشترک قرار دارید ، یک دستمال را دراز بکشید و تلفن خود را بر روی آن قرار دهید. این باعث می شود که شما اغلب در ضدعفونی کردن تلفن خود خیلی وقت صرفه جویی کنید.
به نحوه خرید خود توجه کنید آوردن وسایل مورد نیاز خود و کیسه های پلاستیکی شسته شده مزایای خاصی برای محافظت از شما به وجود می آورد زیرا شما تنها کسی هستید که به آنها دست میزنید و شما را از لمس یک سبد "عمومی" یا سبد خرید باز می دارد.
اگر از سبد های فروشگاه ، سبد و کیف استفاده می کنید ، قبل از ترک منزل برای محافظت از دیگران ، دست های خود را کاملاً بشویید ، در صورت وجود ، دستمال های بهداشتی خود را بیاورید تا سبد را با آن بردارید و حتما هنگام رسیدن به خانه دست های خود را بشویید.
با دستهای برهنه خود غذا را مرتب نکنید از این کار پرهیز کنید...
به یاد داشته باشید ، حتی اگر از نظر شخصی احساس خوبی دارید ، فاصله گرفتن روشی دلسوزانه برای محافظت از مردم در جمعیت آسیب پذیر ، مانند خویشاوندان سالخورده شما و کسانی که عوارض سلامتی دارند میباشد.
همراه با فاصله اجتماعی ، شستن کامل دست ها یکی از بهترین دفاع های شما در برابر گرفتن کورونا ویروس است. هر بار که به خانه برگردید ، دستان خود را با دقیق بشویید. 20 ثانیه در این کار را انجام دهید.
در حالی که اعتقاد بر این است که بیشترین خطر ابتلا به کورونا از انتقال شخص به فرد وجود دارد ، ما می دانیم که نظافت سطوح مشترک می توانند ویروس را مهار کنند.
با پرداختهای بدون تماس با پول نقد و استفاده از کارتهای بانکی آن را ایمن کنید.
این چند مورد نکاتی برای در امان ماندن از کرونا هستند که امیدواریم در رعایت این نکات پیش قدم باشید.

بر چسب ها :

ایمن ماندن در برابر کرونا

-

دستمال مرطوب ضد عفونی کننده

-
ضدعفونی کردن تلفن
عناوین خبرها جلوگیری از دیابت نوع 2 غذای مفید برای قلب آجیل و بهبود عملکرد مغز عصاره پسته فواید مصرف آجیل مصرف آجیل و افزایش وزن فواید مصرف زنجبیل نکات مهم برای ایمن ماندن در برابر کرونا بهداشت محیط چیست کشاورزی هوشمند استفاده از کمپوست مصرف شده کشاورزی مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا جنگل زدایی و فرسایش خاک تاثیرات استفاده از گوشت تأثیر قطرات آب بر روی برگها دمنوش اکالیپتوس خواص دارچین فواید دمنوش بابونه دمنوش های گیاهی مفید دمنوش های مفید برای سلامتی میوه کولا چیست ؟ آجیل خام بهتر است یا بو داده فواید آجیل مشخصات خاک حاصلخیز گلدان های بازیافتنی کشاورزی عمودی استفاده از ربات ها در کشاورزی خواص کشف شده لیمو ترش
اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram