menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید
فواید مصرف آجیل

مصرف آجیل برای سلامتی

تحقیقات در زمینه فواید مصرف آجیل برای سلامتی اثبات می کند که خوردن چند دانه آجیل مغذی در روز می تواند سبب بی نیاز شدنتان به پزشک شود.
این مطالعه نشان می دهد ، افرادی که روزانه حداقل 20 گرم آجیل مصرف می کنند ، کمتر در معرض شرایط احتمالی کشنده ای مانند بیماری قلبی و سرطان قرار می گیرند
تحقیقات نشان داده است که تعداد معینی آجیل در روز می تواند پزشک را از شما به دور نگه دارد.
فواید مصرف آجیل به گونه ایست که ، خطر ابتلا به بیماری های قلبی را تقریباً 30٪ ، خطر ابتلا به سرطان 15٪ و خطر مرگ زودرس را 22٪ کاهش می دهد.
آجیل آلرژی ها را می کشد - زمان آن رسیده که مردم این موضوع را درک کنند
همین مقدار آجیل با کاهش خطر مرگ ناشی از بیماری تنفسی همراه است. خطر ابتلا به دیابت نزدیک به 40٪ کاهش میابد.
داگفین آون ، از ایمپریال کالج لندن ، گفت: "در مطالعات تغذیه ای ، تاکنون بیشتر تحقیقات روی قاتلان بزرگی مانند بیماری های قلبی ، سکته مغزی و سرطان انجام شده است ، اما اکنون ما شروع به مشاهده داده هایی برای بیماریهای دیگر هستیم.
وی گفت: "ما كاهش مداوم بیماری های خطرناک مختلف را پیدا كردیم كه این نشانگر واضح وجود رابطه واقعی بین فواید مصرف آجیل برای سلامتی است. برای چنین مقدار کمی غذا کاملاً تأثیر دارد. "
این تیم که یافته های آن در مجله BMC Medicine آمده است ، داده های منتشر شده در مورد بیش از 800000 شرکت کننده از سراسر جهان را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.
این مطالعه شامل انواع آجیل های درختی مانند فندق و گردو و همچنین بادام زمینی است.

اثرات مصرف آجیل

آقای آون افزود: "آجیل و بادام زمینی سرشار از فیبر ، منیزیم و چربیهای اشباع نشده هستند - مواد مغذی که برای کاهش خطر بیماریهای قلبی عروقی مفید هستند و می توانند سطح کلسترول را کاهش دهند.
وی گفت: " اثرات مصرف آجیل ، به خصوص گردو که سرشار از آنتی اکسیدان ها هستند و می توانند با استرس اکسیداتیو مبارزه کرده و احتمالاً خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهند.
"اگرچه آجیل ها دارای چربی هستند ، اما از نظر فیبر و پروتئین نیز سرشار هستند ، و شواهدی وجود دارد که نشان می دهد آجیل در واقع می تواند خطر چاقی شما را به مرور زمان کاهش دهد."

بر چسب ها :

مصرف آجیل

-

کاهش خطر بیماریهای قلبی

-
سرشار از آنتی اکسیدان
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین