عصاره پسته

خواص عصاره پسته

یک مطالعه جدید دانشگاه ایتالیا نشان داد که پسته دارای عصاره هایی است که اثرات ضد میکروبی پسته را نشان می دهد که رشد برخی باکتری ها و ویروس ها را متوقف می کند.
در مطالعه‌ای که ماه گذشته در ژورنال Plants انجام شد ، محققان دانشگاه Messina در ایتالیا کشف کردند که پلی فنولها - ترکیبات محافظتی از سلامتی - در پسته وجود دارد که دارای خواص ضد ویروسی هستند که در برابر استافیلوکوکوس اورئوس ، MRSA ، لیستریا و ویروس سیمپلکس هپس (HSV) موثر بوده اند.
به گفته دانشمندان ، این تحقیق می تواند باعث افزایش تقاضا برای پسته در میان شرکت هایی شود که جمعیت دارویی موضعی یا خوراکی جدیدی ایجاد می کنند که می تواند در میان نگرانی های روز افزون در مورد مقاومت ، تقویت یا جایگزین آنتی بیوتیک های سنتی شود.
Giuseppina Mandalari ، محقق دانشگاه Mesina گفت: " خواص عصاره پسته می تواند یک درمان موضعی یا دهانی جدید علیه عفونت HSV-1 و همچنین یک استراتژی جدید برای غلبه بر مشکلات مربوط به دارو فراهم کند. "محققان خوش بین هستند که از فعالیت ضد باکتری عصاره های پسته می توان برای کنترل رشد برخی میکروارگانیسم ها در غذاها استفاده کرد که به طور بالقوه منجر به بهبود ایمنی مواد غذایی می شود. "
محققان هشدار می دهند که مطالعات دیگری لازم است تا تأیید شود که نتایج آزمایشگاه ها می تواند به صورت بالینی با انسان انجام شود.

اثرات ضد میکروبی پسته

تحقیقات قبلی دانشگاه Mesina با همکاری مؤسسه تحقیقات غذایی انگلستان همچنین نشان داد که عصاره های غنی از پلی فنول موجود در پسته دارای اثر ضد باکتریایی قوی در برابر عوامل ایجاد کننده بیماری هستند .
این مطالعات جدیدترین تحقیق در یک سلسله تحقیقات اخیر است که خصوصیات سلامتی با پسته را نشان می دهد.
در یک سال گذشته ، مطالعات نشان داده است که پسته حاوی مقادیر بیشتری ملاتونین در بهبود خواب است و مصرف آجیل ممکن است بیماریهای قلبی عروقی را کاهش دهد و خوردن پسته ممکن است به کاهش آسیب به DNA کمک کند .
"این تحقیقات" دلایل اضافی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد تا بتوانند پسته بیشتر مصرف کنند. " وی افزود: "این فقط به سلامتی و اطلاعات تغذیه ای در حال رشد ما اضافه می کند که دلیل افزایش مصرف پسته به عنوان یک میان وعده خوشمزه برای شما فراهم می کند."
علاقه مصرف کنندگان به خصوصیات غذایی آجیل دلیلی اساسی برای افزایش چشمگیر مصرف پسته در طی دو دهه گذشته است. هر وعده 2 پیمانه ای پسته دارای 12 گرم پروتئین ، 6 گرم فیبر و 570 میلی گرم پتاسیم است.
پسته به خصوص در چین ، جایی که به دلیل ظاهر خندان آجیل درون پوسته شناخته می شود ، بسیار محبوب است.
محموله های پسته به چین و هنگ کنگ در سال زراعی منتهی به 31 اوت بالغ بر 246 میلیون پوند بوده است - یک افزایش قابل توجه از 180 پوندی که در سال 2017-18 در آنجا حمل شده است.

بر چسب ها :

سلامتی با پسته

-

عصاره های غنی از پلی فنول

-
افزایش مصرف پسته
عناوین خبرها جلوگیری از دیابت نوع 2 غذای مفید برای قلب آجیل و بهبود عملکرد مغز عصاره پسته فواید مصرف آجیل مصرف آجیل و افزایش وزن فواید مصرف زنجبیل نکات مهم برای ایمن ماندن در برابر کرونا بهداشت محیط چیست کشاورزی هوشمند استفاده از کمپوست مصرف شده کشاورزی مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا جنگل زدایی و فرسایش خاک تاثیرات استفاده از گوشت تأثیر قطرات آب بر روی برگها دمنوش اکالیپتوس خواص دارچین فواید دمنوش بابونه دمنوش های گیاهی مفید دمنوش های مفید برای سلامتی میوه کولا چیست ؟ آجیل خام بهتر است یا بو داده فواید آجیل مشخصات خاک حاصلخیز گلدان های بازیافتنی کشاورزی عمودی استفاده از ربات ها در کشاورزی خواص کشف شده لیمو ترش
اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram