خرید میوه کاکتوس خشک

خرید پودر میوه کاکتوسفروش میوه کاکتوس خشک
در حال حاضر در اقصی نقاط جهان انواع مختلفی از میوه ی کاکتوس وجود دارد که بسیاری از آن ها خوراکی بوده و خواص فوق العاده زیادی برای سلامتی انسان دارد ، از جمله :

میوه کاکتوس چه مزه ای داره ؟

مزه ی این میوه ها با توجه به نوع آن میتواند ترش ، شیرین و یا تلخ باشد که متناسب با کاربردی که دارند مورد مصرف قرار میگیرد. در واقع ، مزه ی میوه کاکتوس ، چیزی مابین میوه های انبه ، کیوی و آناناس است. کاکتوس گلابی نیز طعمی مشابه با خربزه دارد. برخی از این میوه ها نیز مزه ای مشابه با هندوانه دارند.

همچنین هسته های موجود در مغز این میوه نیز خوراکی بوده و دارای طعم مطلوبی است.
میوه ی گیاه کاکتوس در واقع گل های آن هستند که علاوه بر آن ، میتوان از ساقه و بخش های دیگری از این گیاه نیز در مصارف خوراکی استفاده نمود. توجه داشته باشید که هر میوه کاکتوسی قابل خوردن نیست و ممکن است تبعاتی از جمله استفراغ ، ناراحتی های گوارشی و ... به همراه داشته باشند.

انواع:

تولید و

فروش میوه کاکتوس خشک

در ویشکو مطابق با سفارش مشتریان و به اشکال زیر صورت میپذیرد :


خشک کردن کارمزدی :

لازم به ذکر است برای کسانی که نیاز به میوه کاکتوس خشک شده در حجم بالا داشته و دسترسی عمده به این میوه دارند ، میتوانند کاکتوس ها را برایمان ارسال کنند تا برایشان خشک کنیم. از این رو ، هنگام خرید میوه ی تازه ی آن باید به موارد زیر توجه نمایید :

- کال و نرسیده نباشد
- خیلی زیاد رسیده نباشد
- پوست آن سفت بوده و دارای علائم پوسیدگی ، له شدگی ، کبودی ، شکاف و کپک نباشد
- اگر رنگ دهی آن برایتان اهمیت دارد ، بهتر است بدانید هرچه که میوه های کاکتوس رسیده تر باشند ، رنگ پودر آن ها به قرمزی متمایل میشود. برای مثال اگر رنگ صورتی مدنظرتان است ، نباید از کاکتوس های خیلی رسیده استفاده کنید.

کاربرد های میوه کاکتوس :

خرید پودر میوه کاکتوس

، تکه های خرد شده و ورقه ای آن عمدتا برای مصارف زیر میباشد :
خرید میوه کاکتوس خشکخرید عمده میوه کاکتوس خشک


با تیغ های کاکتوس چه کنیم ؟

هنگام خرید و یا مواجهه با این میوه ی شگفت انگیز ، شاید اولین مسئله ای که درگیرتان کند ، تیغ های آن باشد. برای جداسازی تیغ های میوه ی کاکتوس کافیست یک دستکش مناسب و ضخیم بپوشید و زیر شیر آب آن را بشویید و جدانمایید. همچنین میتوانید از چنگال نیز برای گرفتن این میوه استفاده نمایید.

با توجه به اینکه پوست آن گرفته میشود قاعدتا تیغ هایش خورده نمیشود ولی بهرحال اگر به هر دلیلی تیغ آن خورده شود ممکن است موجب سوزش زبان ، سقف دهان و گلو شود ولی سمی نبوده و اسید معده به راحتی هضمش میکند و خطری نخواهد داشت.
برای خشک کردن آن نیز اگر بخواهید کاکتوس خشک شده با پوست باشد ، در فرایند خشک شدن ، تیغ های باقی مانده اثر خود را از دست میدهند و پس از آسیاب به کلی پودر شده و خطری نخواهند داشت.

فصل سفارش برای خشک کردن کاکتوس :

کاکتوس ها از اوایل بهار تا اواخر پاییز قابل برداشت هستند که بهترین زمان برای ثبت سفارش خشک کردن میوه کاکتوس همان ابتدای بهار است که میتوانیم با قیمت مناسب تری آن را تامین نماییم.

برای خرید و اطلاع از قیمت فروش میوه کاکتوس خشک میتوانید همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز با ما در تماس باشید.

بسته بندی های قابل ارائه:سایر محصولات

علاوه بر خرید پودر میوه کاکتوس میتوانید سایر میوه های خشک را نیز از ویشکو خریداری نمایید که در صفحه محصولات سایت قابل مشاهده هستند. همچنین برخی از آنها در زیر آورده شده اند :
میوه های حبه ای خشک
آناناس خشک
موز خشک
چیپس انبه
چیپس کیوی
آووکادو خشک
پاپایا خشک
شماره های تماس

09904162901

09204162901


خواص میوه کاکتوس

:
مضرات میوه کاکتوس

:
به صورت کلی مصرف بیشتر از اندازه هر ماده غذایی میتواند طبعات ناخوشایندی به همراه داشته باشد که در مورد این محصول نیز این قاعده صدق میکند . مصرف بیش از اندازه میوه کاکتوس میتواند موجب یبوست ( به دلیل هسته های داخل آن ) و نهفتگی مدفوع و آلرژی و حالت تهوع شود.
اخبار ویشکو
صادرات توت خشک در کارتن و بسته های ۱۰ کیلویی عرضه حبوبات در کیسه های ۵ کیلو ارزان قیمت خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات خرید عمده قیسی در کارتن های پنج کیلویی
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram