menu close
ویشکو
خروج
search
ثبت نام | ورود
سبد خرید

خرید گردو

خرید گردو
فروش گردو
ویشکو ، کارخانه تولیدکننده انواع میوه ، سبزی ، صیفیجات خشک شده با تمامی مجوزات بهداشتی لازم برای فعالیت داخل ایران و صادرات به سایر کشورها می باشد.
یکی از اقلامی که میتوانید از مجموعه ی ما تهیه نمایید گردو است که به صورت با پوست ، مغز ، پودر و گرانول به صورت کاملا بهداشتی قابل تامین و تولید است. ما در مطالب زیر به توضیح مختصری در مورد این محصول ، اشکال تولید در کارخانه ی ما ، موارد مصرف ، قیمت ، نوع بسته بندی ، مجوزات و ... پرداختیم.

گردو ، میوه ای است بسیار پرخاصیت و خوشمزه که علاوه بر مصرف خانوار ، کاربرد های بسیار زیادی در صنعت مواد غذایی داشته و انواع مختلفی نیز دارد از جمله :
 • - پوست کاغذی ( کمیاب تر از بقیه مدل ها بوده و قیمت بیشتری دارد )
 • - خارجی
 • - ( چینی - شیلی - افغانستان - چندلر ، پدرو ، لارا ، هارتلی ، توسرخ ، پکان و فرانکت آمریکایی - اسرائیلی - کانادایی - فرنت و فرنور فرانسوی و ... از مدل های ایرانی ارزانتر بوده و کیفیت پایین تری دارد چون چربی زیادی ندارند و مزه ی بعضی از آن ها شیرین ، بعضی تلخ بوده و بعضی از مدل ها هم مزه ی خاصی ندارند. )
 • - سوزنی ( دارای پوست چوبی سفت و سختی بوده که به راحتی قابل جداکردن نیست. هنگام شکستن گردوی سوزنی ، مغز آن خرد میشود. به همین دلیل قیمت آن از سایر گردوها پایین تر است. )

درخت گردو با شرایط آب و هوای کوهستانی سازگار بوده و در بسیاری از مناطق موجود است. برای مثال

فروش گردو

در تویسرکان ( واقع در همدان که قطب گردوی ایران است ) ، کرمان ، آذربایجان ، کردستان ، دماوند ، خراسان ، طالقان و سایر مناطق کوهستانی رواج دارد.
این میوه میتواند متناسب با نوعی که دارد و یکسری از شرایط محیطی از جمله آبیاری و ... به صورت پرچرب ، کم چرب ، سفید ، قهوه ای تیره رنگ در بیاید. اگر پر چرب و سفید باشد ، ممتاز بوده و عمدتا برای صادرات نیز از این مدل گردوها استفاده میشود ولی اگر رنگ تیره داشته باشد ، معمولی یا خورشتی حساب میشود که قیمت پایین تری نیز دارد. انواع:
- کامل ( با پوست )
- مغز گردو
- پودر
- گرانول یا دندانه ( تکه های خرد شده از یک میل به بالا )
- رنده ای
- پودر میکس شده با سایر چاشنی ها و سبزیجات از جمله پودرپیاز ، پودرسیر ، بادمجان ، شکر ، فلفل ، ریحان ، سبزی دلال ، سبزیجات معطر و ... . کاربرد ها:

خرید مغز گردو

به صورت پودری و گرانولی عمدتا برای مصارف زیر صورت میگیرد :
 • - در انواع کیک ، شیرینی ، بیسکوییت ، کلوچه و کوکی
 • - در انواع غذاها ( فسنجان ، کشک و بادمجان ، خورشت عدس ، اناربیج ، کوکو ، ماهی و مرغ شکم پر ، مرغ ترش ، رشته پلو ، تهچین ، پیراشکی گوشت ، بادمجان کباب ، آش ، )
 • - در لبنیات ( ماست بادمجان ، ماست بورانی ، آب دوغ خیار ، دوغ طعم دار و ... )
 • - به عنوان تنقلات سالم در میان وعده ، محل کار ، سفر ، صبحانه ( ترکیب گردو وکشمش یک ترکیب رویایی است 😊 )
 • - یکی از ترکیبات موجود در آجیل
 • - به عنوان تزئین و دورچین غذا
 • - یکی از ترکیبات ادویه های دست ساز
 • - چاشنی برخی از سس ها
 • - نان گردویی
 • - ترشی
 • - بستنی ، معجون
 • - سالاد میوه و سبزیجات
 • - حلوا و کاچی
 • - زیتون پرورده

کارخانه های تولید غذای آماده و نیمه آماده ، قنادی ها ، شرکت های بسته بندی ، صادر کنندگان ، کارخانجات صنایع غذایی ، کارخانجات کنسرو سازی و سایر فعالان در حوزه خشکبار میتوانند برای خرید گردو به صورت فله و بسته بندی ، به اشکال متفاوتی از جمله با پوست ، دوپر ، خرد شده ، و پودر با ما در تماس باشند. قیمت گردو :
قیمت گذاری بر روی گردو به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که هنگام خرید حتما باید به آنها توجه داشت :
- با پوست چوبی باشد یا مغز ( مغز گردو گران تر است )
- پوست کاغذی باشد یا سوزنی
- درصد پوکی ( برای مثال در یک کیلو چند تای آن پوک است ) یکی از راه های تشخیص ، دقت به وزن دانه های گردوست. هرچه سنگین تر باشد پر مغز تر است و بالعکس. همچنین میتوان گردورا کنار گوش گرفت و تکان داد ، اگر صدای تکان خوردن چیزی داخل آن به گوش برسد یعنی پوک است.
- رنگ ( سفید ، قهوه ای روشن و قهوه ای تیره ) هرچه سفید تر باشد قیمت بالاتری دارد
- میزان شکستگی ( مغز گردوهایی که به صورت دو پر یا کامل و سالم درآمده باشند قیمت بیشتری دارند )
- درصد ناخالصی ( بعضی از فروشندگان گردوی خارجی هم قاطی مدل های ایرانی میکنند )
- امساله بودن یا بار سالهای گذشته باشد. ظاهر گردویی که کهنه شده است قابل تشخیص است و بوی نا و ماندگی میدهد. همچنین میتواند دچار تارتنیدگی نیز شده باشد و یا طعم تلخی به خود بگیرد.
- یک دست بودن گردو از لحاظ سایز. گردو های ریز یا اصطلاحا نقلی ، دارای قیمت پایین تری هستند و وقتی بار ریز و درشت باهم قاطی باشد دارای قیمتی پایین تر از بار لوکس و بالاتر از نقلی خواهد داشت.
- گردو با پوست دارای سوراخ شدگی و شکاف نباید باشد و مغز ان نیز دارای سوراخ شدگی نباشد که نشان از ورود حشرات به داخل آن است

اگر تمایل به

خرید پودر گردو

، گرانول و یا گردوی با پوست دارید میتوانید برای دریافت اطلاعات قیمت ، دریافت نمونه ، دریافت مشاوره خرید ، تنظیم قرار ملاقات حضوری جهت عقد قرارداد ، همه روزه حتی در ایام تعطیل سال و به صورت 24 ساعته با ما در تماس باشید. فرایند تولید:
- خرید گردوی با کیفیت و سالم از باغداران
- شکستن پوست چوبی آن در کارخانه و جداسازی پوسته های اضافی داخل آن
- در صورت لزوم آسیاب یا خردسازی با توجه به سفارش مشتری
- بسته بندی

اگر قصد خرید گردو به صورت عمده دارید میتوانید مشخصات ظاهری از جمله ابعاد تکه های خرد شده ی گردو را نیز مشخص نمایید تا مطابق با همان تولید کنیم. مدت زمان نگهداری :
گردوی با پوست را میتوان در جای خشک و خنک ، به دور از نور مستقیم آفتاب و حشرات در مدت زمان بالاتری ( یک الی دو سال ) نگهداری کرد.
مغز آن را میتوان تا حدود 6 ماه در یخچال نگهداری کرد. البته بهتر است در مدت زمان طولانی در یخچال نگهداری نشود زیرا کیفیت و طعم مطلوب آن کاهش میابد زیرا طعم غذاها را به خود جذب میکند. گردوی آسیاب شده را نیز میتوان تا یکسال در فریزر نگهداری کرد صادرات :
در ویشکو ، فروش گردو برای صادرات نیز صورت میگیرد که میتوانیم مطابق با پارامتر های آزمایشگاهی کشور مقصد این محصول را به صورت پودر و گرانولی تقدیمتان کنیم. همچنین برگه آنالیز آزمایشگاهی نیز همراه با بار ارائه میکنیم. علاوه بر این گواهی مبدا نیز برای این محصول صادر خواهد شد. بسته بندی های قابل ارائه:
- کیسه های 5 الی 20 کیلویی برای گردوی با پوست چوبی
- بسته های نایلونی کوچک از 100 گرم تا 2 کیلویی
- ظروف پت درب دار
- ظروف یکبار مصرف بدون درب ( وکیوم شده )
- و سایر بسته بندی های مدنظر مشتری
- بسته های متالایز ضد رطوبت 10 کیلویی سفید رنگ برای خرید مغز گردو ، پودر و گرانول گردو استریل سازی
در صورت لزوم و بر اساس خواست مشتری ، میتوانیم این محصول را روانه ی پرتودهی با اشعه گاما در سازمان انرژی اتمی کنیم که این امر مسلتزم توجه به موارد زیر است :
- این فرایند زمان بر بوده و باید حداقل 2 هفته را برای آن در نظر گرفت. زیرا محصول در صف انتظار قرار خواهد گرفت.
- همچنین دارای هزینه ای مبنی بر تعرفه ی خود سازمان برای پرتودهی و هزینه رفت و برگشت بار از کارخانه ی ما تا سازمان به قیمت محصول افزوده خواهد شد.
- برای محصولاتی که دارای چربی هستند از جمله گردو ، نارگیل و زیتون خشک ، پرتودهی ممکن است طعم و مزه ی آن ها را تغییر دهد و این اتفاق خارج از تعهدات شرکت ماست.
سایر محصولات
علاوه بر خرید پودر گردو یا گرانول و مغز گردو میتوانید انواع سبزی ، میوه و صیفیجات خشک شده و ادویه را از ویشکو تهیه نمایید. برای مشاهده لیست کامل بهتر است به صفحه محصولات سایت مراجعه نمایید و برخی از پر فروش ترین محصولات را نیز میتوانید در لیست پایین مشاهده نمایید :
- نارگیل خشک
- میوه خشک مخلوط
- زیتون خشک
- به خشک
- طعم دهنده های طبیعی
09904162901
09204162901

خواص گردو

close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین