خرید گردو

خرید گردو فروش گردو
ویشکو ، کارخانه تولیدکننده انواع میوه ، سبزی ، صیفیجات خشک شده با تمامی مجوزات بهداشتی لازم برای فعالیت داخل ایران و صادرات به سایر کشورها می باشد.
یکی از اقلامی که میتوانید از مجموعه ی ما تهیه نمایید گردو است که به شکل با پوست ، مغز ، پودر و گرانول به صورت کاملا بهداشتی قابل تامین و تولید است.

ما در مطالب زیر به توضیح مختصری در مورد این محصول ، اشکال تولید در کارخانه ی ما ، موارد مصرف ، قیمت ، نوع بسته بندی ، مجوزات و ... پرداختیم :


گردو ، میوه ای است بسیار پرخاصیت و خوشمزه که علاوه بر مصرف خانوار ، کاربرد های بسیار زیادی در صنعت مواد غذایی داشته و انواع مختلفی نیز دارد از جمله :


درخت گردو با شرایط آب و هوای کوهستانی سازگار بوده و در بسیاری از مناطق موجود است. برای مثال

فروش گردو

در تویسرکان ( واقع در همدان که قطب گردوی ایران است ) ، کرمان ، آذربایجان ، کردستان ، دماوند ، خراسان ، طالقان و سایر مناطق کوهستانی رواج دارد.

این میوه میتواند متناسب با نوعی که دارد و یکسری از شرایط محیطی از جمله آبیاری و ... به صورت پرچرب ، کم چرب ، سفید ، قهوه ای تیره رنگ در بیاید.
اگر پر چرب و سفید باشد ، ممتاز بوده و عمدتا برای صادرات نیز از این مدل گردوها استفاده میشود ولی اگر رنگ تیره داشته باشد ، معمولی یا خورشتی حساب میشود که قیمت پایین تری نیز دارد.

اشکال تولید :کاربرد ها:

خرید مغز گردو

به صورت پودری و گرانولی عمدتا برای مصارف زیر صورت میگیرد :


کارخانه های تولید غذای آماده و نیمه آماده ، قنادی ها ، شرکت های بسته بندی ، صادر کنندگان ، کارخانجات صنایع غذایی ، کارخانجات کنسرو سازی و سایر فعالان در حوزه خشکبار میتوانند برای خرید گردو به صورت فله و بسته بندی ، به اشکال متفاوتی از جمله با پوست ، دوپر ، خرد شده ، و پودر با ما در تماس باشند.

قیمت گردو :

قیمت گذاری بر روی گردو به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که هنگام خرید حتما باید به آنها توجه داشت :


فرایند تولید:

- خرید گردوی با کیفیت و سالم از باغداران
- شکستن پوست چوبی آن در کارخانه و جداسازی پوسته های اضافی داخل آن
- در صورت لزوم آسیاب یا خردسازی با توجه به سفارش مشتری
- بسته بندی

اگر قصد خرید گردو به صورت عمده دارید میتوانید مشخصات ظاهری از جمله ابعاد تکه های خرد شده ی گردو را نیز مشخص نمایید تا مطابق با همان تولید کنیم.

مدت زمان نگهداری :

- گردوی با پوست را میتوان در جای خشک و خنک ، به دور از نور مستقیم آفتاب و حشرات در مدت زمان بالاتری ( یک الی دو سال ) نگهداری کرد.

- مغز آن را میتوان تا حدود 6 ماه در یخچال نگهداری کرد. البته بهتر است در مدت زمان طولانی در یخچال نگهداری نشود زیرا کیفیت و طعم مطلوب آن کاهش میابد زیرا طعم غذاها را به خود جذب میکند.

- گردوی آسیاب شده را نیز میتوان تا یکسال در فریزر نگهداری کرد

صادرات :

در ویشکو ، فروش گردو برای صادرات نیز صورت میگیرد که میتوانیم مطابق با پارامتر های آزمایشگاهی کشور مقصد این محصول را به صورت پودر و گرانولی تقدیمتان کنیم.
همچنین برگه آنالیز آزمایشگاهی نیز همراه با بار ارائه میکنیم. علاوه بر این گواهی مبدا نیز برای این محصول صادر خواهد شد.

بسته بندی های قابل ارائه:استریل سازی :

در صورت لزوم و بر اساس خواست مشتری ، میتوانیم این محصول را روانه ی پرتودهی با اشعه گاما در سازمان انرژی اتمی کنیم که این امر مسلتزم توجه به موارد زیر است :

- این فرایند زمان بر بوده و باید حداقل 2 هفته را برای آن در نظر گرفت. زیرا محصول در صف انتظار قرار خواهد گرفت.

- همچنین دارای هزینه ای مبنی بر تعرفه ی خود سازمان برای پرتودهی و هزینه رفت و برگشت بار از کارخانه ی ما تا سازمان به قیمت محصول افزوده خواهد شد.

- برای محصولاتی که دارای چربی هستند از جمله گردو ، نارگیل و زیتون خشک ، پرتودهی ممکن است طعم و مزه ی آن ها را تغییر دهد و این اتفاق خارج از تعهدات شرکت ماست.

سایر محصولات :

علاوه بر خرید پودر گردو یا گرانول و مغز گردو میتوانید انواع سبزی ، میوه و صیفیجات خشک شده و ادویه را از ویشکو تهیه نمایید. برای مشاهده لیست کامل بهتر است به صفحه محصولات سایت مراجعه نمایید و برخی از پر فروش ترین محصولات را نیز میتوانید در لیست پایین مشاهده نمایید :

- نارگیل خشک
- میوه خشک مخلوط
- زیتون خشک
- به خشک
- طعم دهنده های طبیعی
شماره های تماس

09904162901

09204162901

خواص گردو

:
اخبار ویشکو
فروش غلات درجه یک در تناژ بالا تولید پودر انواع میوه و سبزیجات در دانه بندی های مختلف خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات تنوع بسته ها در ویشکو به بیش از 50 نوع رسید
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه [email protected]
ویشکو
facebook
twitter
linkdin
pinterest
instagram
telegram